Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.08.2011, 01:55
Anarcho

Standard

Zitat:
Zitat von Eudaimonie Beitrag anzeigen
Yazilanlari okudum ve aklima takilan bir kac seyi de ben paylasayim dedim bu konuda,
bende okudum, benimde aklima takilan bir kac sey oldu, bende paylasayim dedim!

Zitat:
1- "Cocugum escinsel olsa beni üzerdi, ancak destek olurum-kabullenirim..." diyen arkadaslara; Madem escinselligi heterosexuellik gibi "Normal" görüyorsunuz neden üzülüyorsunuz ki.?
"Normal" görmedikleri icin üzülebilirlermi acaba? escinsel olmayan bir insan icin cok zordur escinselligi anlamak, ama önlemeye, yasaklamaya veya dislamaya hakkin yoktur! zaten degistiremedigin icinde kabullenmelisin, cünkü evladin! ne yapabilirsinki? haciya hocayami götüreceksin? yoksa bir piskologami? döverekmi akklillandiracaksin veya evlatliktan red ederekmi? her insan istedigi gibi yasama hakkina sahiptir, baska insanlara zarar vermedigi sürece, dimi yani?

Zitat:
Hem cinsel tercihini acikladiginda (Kabullenseler de) üzülecek ebevenlere hangi cocuk escinsel oldugunu söyler ki!
kolay degil, her anne baba isterki evlatlari kendilerine her konuda güvenebilsin, tabiki bu güvenceyi saglamak anne ve babalarin vazifesi olduguna inaniyorum!

Zitat:
3- Escinsellik gercekten Normal mi? Ya da gerçekten doğuştan gelen bir durum mudur ?
Yaradilis ve dini inanci bosversek dahi, Dogaya ve doga kanunlarina ters bir sey sezmiyor musunuz?
escinsel olan icin ondan normali yoktur! biz insanlar zaten doga ve doga kanunlarin cok disina atilmisiz, escinsellik iclerinde yine en zararsizi! senin bu fikirlerin bence daha tehlikeli, sen bence kendinden kork!

Zitat:
Öyle ya bazi insanlarda gercekten "Üreme icgüdüsü" yoksa, cocugunu Cami avlusuna birakan anne icin de -"Annelik icgüdüsü" yokmus!- deyip normal mi karsilamamiz lazim?
kiyaslayamazsin! bu konuda söylenecek cok var, ama yorgunum insanlara laf anlatmaktan...

Zitat:
Hangi canli türünde "Ücüncü tür" var da insanlarda "Dördüncü tür" ü (Yani bisexuellik) normal karsiliyoruz?
Cok var, bilgi edin!

Zitat:
4- Sevgili Asexuel arkadaslar, siz bu temada nereye "Koyulacaksiniz" bilemiyorum, buna da siz karar verin
senin nereye koyuldugun ortada! daha neler normal degil senin icin? bence escinsel insanlari yakalim, mini etek giyenleride, sacini acanlari zaten, senin düsüncelerine uymayanlari ve senin gibi hissetmeyenleri taslayarak...nur noch ein satz...bei allem respekt...scheiße auf höchstem niveau bleibt scheiße, nur mit dem unterschied, dass sie gefährlicher ist!!! naja, dann wollen wir alle mal hoffen, dass deine kinder hetero werden!

Geändert von Anarcho (19.08.2011 um 16:57 Uhr).