Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.02.2016, 19:58
irmak_

Standard

GönlümünFatihi,

sana bunlari seni buldugum ve kaybetdigim yerden yaziyorum.
Seninle o kadar mutluydum ki, dünyaya sigmiyordu mutlulugum.

O zamanlar hic aklima gelmezdi askimizin böyle sonlanacagi. Simdi seni ve seninle olan ama gerceklesemeyen hayallerimi düsünüyorumda, ben koca bir budalaymisim.
- Neden?
- Nicin?
- Kim ne yapmis?
Bunlarin hic birinin bir önemi yokmus. Sunu iyi anladim ki, ben sana haksizlik yaptim sana ve askimiza sahip cikmadim ve bu benim canimi yakiyor, üzgünüm.

Hatirliyormusun bana sormustun “Irmagin yolunu nasil kendime baglarim?”, bende sana „ Irmak eger senin ise yabanci diyarlara yolu düssede, döner dolasir sana akar” demistim.
Keske o zaman irmagin yolunu kesseydin.

GönlümünFatihi ben sensiz ne yapacagim bilemiyorum, artik hic birseyin anlami yok, hersey bos geliyor bana. Seni o kadar cok özlüyorum ki, masum gülüsünü,kocaman siyah gözlerini, utancindan bana bakamadigini, herseyini ariyor, özlüyorum.

Senden kücük bir Fatihim olsun istemistim, hayir birtane degil en az dört tane

Biliyorum o zaman cesaretim yoktu, seni sevmedigimden degil, sadece sevmek denmez buna, ben sana baglanip sensiz olamamaktan ürküyordum. Simdi anladim ki korkularim gercek oldu. Ben sana baglandim ve sensiz olamiyorum.

GönlümünFatihi ben sensiz kalmak istemiyorum, ben seninle olmak ve seninle yasamak ve seninle ölmek istiyorum. Biliyorum giden ben oldum ama o kadar cok istiyorum ki seninle tekrar bir araya gelmeyi, ben sensiz olamiyorum GönlümünFatihi.

PS: Eger beni affeder, tekrar geri istersen, asla seni üzmiyecegime söz veriyorum. Istedigin kadar gece, gündüz, gez, toz, dirdir etmiyecegim, cünkü biliyorum yollarin hep bana cikacagini.

GönlümünFatihi beni gönlünün sicakligindan mahrum etme. SENI SEVDIM ve bu can bu bedenden cikana kadar yine HEP SENI SEVECEGIM

SuPerisi