Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.08.2013, 15:08
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Katilmiyorum sahsen. 3 dini barindiran topraklar olmasina ragmen oranin bugun turizm merkezi olmamasinin ana sebebi israil'in Filistin isgali ve zulmudur. Sahip oldugu tum tarihi eserler ve mekanlar Dogu Kudus'e, yani Al-Quds'e aittir, orasi da Filistinlilerin baskentidir. Bunu butun dunya boyle kabul ediyor, ve isgal yasadisi.

Israil'de betonlasmadan baska bir sey yok, plajlari canli degil, ulke oldukca muhafazakar, gelismisligini kendilerine degil, her sene amerika'dan aldigi milyarlarca dolar yardima borclu. Bunun yaninda israil gibi terorist bir ulkeye doviz kazandirmak da ne derece dogrudur tartisilir.
Onlara yeterince döviz kaynagi saglaniyor. Ben ilimin Cin'de ya da cinde de olsa arayip bulmaktan yanayim.
Düsmanin da olsa iyi taraflarini alacaksin! Benim Israil'lilerde de sevdigim yanlari ari gibi caliskan olmalaridir.. Bütün icaatlar onlardan geliyor, Israilli yahudiler olmasa bir bu sefer Amerikan yahudileri.. Biz niye bir baltaya sap olamiyoruz. Bu sorunun cevabini bulmak icinde oraya gitmeye deger, yoksa ben orda birakacagim bir kac yüz Avro onlari zengin de etmez ihtiyaclari da yok..