Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.02.2015, 17:44
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Selam laf ebesi !

eger benim yazdiklarimi okursan , senin bu sormana gerek duymayacak oldugununda farkina varacaksindir !

unutmadan linkler de var !

o linklerde rakamlar var !!

o rakamlarin aslinda senin söyleminle uyusmayan yanlari var !

mesela demisinki almanyada istedigin vakit gez toz birsey olmaz !

ben tr de , 75 mio insan var oldugunu düsünüyorum.

onlarda gece gündüz geziyorlar ve hatta linklerdeki verileri karsilastirirsan,

TÜRKIYEMIZ senin savundugun almanyada ve diger avrupa ülkelerinden daha güvenli gözüküyor !

tabii medya kendi ülkesinde ki bütün pisligi yazip cizmiyor !

yoksa sen alman medyasinda kac defa tecavüz basliklari görüyorsun !

verilen rakamlara göre alman medyasi günde en az 70 defa tecavüz haberi yapmak zorunda kalirdi !

ama tr nin tecavüzcüsü bile alman medyasinda bukadar yanki yapiyorsa, buna da sen bir yorum getir !!!

salih

PS: Benim sorunum tükiye insaninin kendi arasinda yaptigi yorumlar degil, benim sorunum avrupa medyasinin yipratma kampanyasina alet olan TÜRK gecinen gevzeklerin , bazi gercekleri hala anlamamis olmasi.

Zitat:
Zitat von lafebesi Beitrag anzeigen
Selam :-)

Türkiyenin gündeminde kadinlara karsi siddet, tecavüz vs. oldugu icinmi acildi simdi bu konu?

"Baskalari da bizden iyi degil" demek ile ülkemizde olanlari silip atamayiz. Kadinlara siddet her yerde var ama müslüman ülkelerde daha vahim, bu bir gercek. Insanlarin gözleri ac, az biraz diz veya sac görünce tahrik oluyorlar.

Almanyada kizbasina, kadinbasina gez, gündüz olsun veya hava karardiktan sonra. Kimse takmaz bile, herhangi birisin ve yoluna yürürsün - ama müslüman ülkelerde öyle degil iste. Üzerinde normal giysi (kot ve tisört) olmasina ragmen gözleri ile tacizden cekinmiyorlar. Maalesef göz ile taciz yetmiyor ve zavalli kizlarin dünyalarini yikiyorlar.

Elbette yurt disinda da var kadinlara karsi taciz ama bu kendi ayibimizi örtmez.

Geändert von 1978salih (19.02.2015 um 09:43 Uhr).