Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.10.2014, 10:52
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Hadi bakalim manbeycik, simdi yine bütün yazilarimi siradan gec, sonrada, bebek gibi bagir! Biktim senin cirkefliginden!

Erkeksen cik karsima, sana dedim, adam olursan bir daha bana yazabilirsin! Ama adam olmadigin icin, OLAMADIGIN ICIN, söz de dinledigin yok! milleti korkutup duruyorsun sadece, böyle mi oluyor büyüklük? millet korkusundan sana karsi agzini acmaya korkuyor, ama herkes hakkinda aynisini düsünüyor.... LEB DAMIT!!!
Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Bana bak haddini bil!
Digerleri gibi bir yerlerine girmiyorum diye, kendinden geciyorsun. Ömrümde senin kadar büyük yalanci görmedim! Vaybee üyelerin gözüne gireyim diye kendini yirtiyorsun.

SENDEN ADAM OLMIYACAK!!!

Cesaretin varsa, cik karsima, yüzüme söyle bu ukala laflarini. Ama sende nerde o yüz?!

Hem sazan gibi, her yazdigima atiliyorsun, hemde bebek gibi bariyorsun! Ne sana merakim var, nede sana yapistigim var! Sen zalim bir insansin. Ve insanlara haksizlik yapiyorsun! Bununda gayet farkindasin! Insan gibi konusacaksan konus, konusamiyorsanda YIKIL KARSIMDAN!!
cok dengesizsin. yazmiyacagim diyorsun sonra sözünün degersiz oldugunu ispatlamak icin yine yaziyorsun.

öyle gözüküyorki sabahlamissin. tabi bu kadar yalan ve iftiradan sonra uyku tutmamistir.

gülkurusu senin gülünü kuruttum, bana mail atip yalvarmayi birak artik. stalken yapmanin bir anlami yok.

ne kadar anlamaz bir insansin. benden uzak dur, bitti hersey. such dir nen anderen lover