Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.11.2014, 08:15
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Tesekkürler Bos bu bilgilendirmeden dolayi, nasil insanlar manipule ediliyor göstermis oldun.
Bunlar manipule etmeye calisacak kadar yavsak, Unoş ile _EZEL_'in boyunlarina binmeye devam edecegim.

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bos gerzegi,madem bu Hitler hikayesini biliyorsun,Bende sana baska hikaye anlatim...Hitlerin Kavgam adli kitabinda ismi gecen tek türk Atatürk,onun saglam kafa saglam vücutta bulunur sözü,hitler tarafindan kopyalanip,esir kaplarinin girisine asilmistir....Hitlerin iktidara geldigi yillarda dersim katliami tesadüfü birsey degil,bunuda bil...Hitlerin tüm dünyaya saldiripta türkiyeye hic saldirmamasi,kafkaslarda türklerin,hitlerle birlikte hareket ettigini dünya alem biliyor....Hatta ve hatta Din adamlarinin gidip hitler askerlerine dualar ettiginide....IRKCI fasistler,birbirleriyle iyi anlasir,birbirlerinden hep kopya cekerler,sizin atatürkün,mussolini anayasasini kopyalayip,ilk anayasa yaptigi gibi...Hem orda sagdan soldan kopyalamada bir fikir yaz,ehlilesmemis irkci!Bu Bos gerzeginin fikirlerine kim ortak oluyorsa,onlardan uzak durun,bu tipler saglam degildir,bunlar isrkci fasist ideolijiyle yetismis tiplerdir!Kisaca kan emici yaratiklar cinsi bunlar!Ey türkiye halklari,bu kan emicileri tarihe gömme zamani geldi artik.....Hepiniz hak ettiginiz cöplügü boylayacaksiniz....
İkinci hayvan, sira sana geldi simdi sana geleyim.

O fotograf yalaninizi ortaya cikardim diye yine kizmissin, anliyorum seni. Olm tarih bilginizi skym len, Almanya'da yasiyorsunuz hic mi bu fotograflari gormediniz.

#Hitlerin Kavgam adli kitabinda ismi gecen tek türk Atatürk,onun saglam kafa saglam vücutta bulunur sözü,hitler tarafindan kopyalanip,esir kaplarinin girisine asilmistir....#

Bu ne alaka len mal? Utanmasan Yahudi Soykirimi'ni Ataturk yapti diyeceksin. O mukemmel sozu ister bir Nazi duvarina asar kitabina koyar, ister Nobel odullu bir yazar notlari arasina alir. Cunku harika bir soz. Saglam kafa elbette saglam vucutta bulunur, kafasizlar. Bundan dogru soz mu olur. Hitler onu kitabina koymus diye (iddia), Ataturk'un o sozu anlamsiz mi oluyor? Olm Hitler de oksijen yakiyor, sen de oksijen yakiyorsun. Onun da 2 kolu 2 bacagi var, senin de var. Demek ki senin Hitler'le ortak yonlerin var, fasistsin o zaman. Al senin kafa boyle calisiyor

#Hitlerin tüm dünyaya saldiripta türkiyeye hic saldirmamasi,kafkaslarda türklerin,hitlerle birlikte hareket ettigini dünya alem biliyor....Hatta ve hatta Din adamlarinin gidip hitler askerlerine dualar ettiginide....#
Bana yine sukret sana yine guzel bir tarih dersi veriyorum.

Hitler'in Turkiye'ye saldiramamasinin sebebi kapisindaki Rusya gibi ana dusman olmasiydi. Rusya kapidayken Turkiye cografyasina saldirmasi Almanya'yi DOGU sinirinda Ruslara karsi acik birakacakti beyinsiz. Bunu sadece ben de soylemiyorum, tarihciler de aynisini diyor: http://www.youtube.com/watch?v=GXdCoja3pwM

Din adamlarinin duasina gelelim okuz herif, Nazi Almanya'sinda her turden Nazi askeri vardi, ateist de, hristiyan da, budist de, hindu da, az sayida olsa da musluman da. Hicbir Turk din adami gidip Hitler'e dua etmedi, niye etsin len dallama? Oradaki birkac imam Arap imamdi. Arap imamlar neden oraya gitmisti, o konuda da egiteyim seni biraz.

Hitler Arap Rashid Ali'ye gonderdigi Führer Directive No. 30 numarali yazisinda ''Araplar'in Filistin'de İngilizlere karsi mucadelesini destekliyorum'' demisti, bu stratejik yaklasim, o zamanlar Araplar Filistin'de ingilizlere karsi savasiyordu (1936-1939 Arap Isyani'ni ac oku). Ayni zamanda ingiltere Hitler'in Rusya'dan sonra 2. en buyuk dusmaniydi. Amin El-Huseyini de Hitler'den Ortadogu'da ingilizlere karsi mucadele icin destek istemisti. Buna mutualist yasam diyor, senin kafan almaz bu kadar detayi burada kesiyorum.

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bu Bos gerzeginin fikirlerine kim ortak oluyorsa,onlardan uzak durun,bu tipler saglam degildir,bunlar isrkci fasist ideolijiyle yetismis tiplerdir!Kisaca kan emici yaratiklar cinsi bunlar!Ey türkiye halklari,bu kan emicileri tarihe gömme zamani geldi artik.....Hepiniz hak ettiginiz cöplügü boylayacaksiniz....
Senin kor topal tarihi uydurmalarini boyle takla attirir can cekistiririm, egitimsiz terorist. Hicbir arguman sunamiyorsun, sunduklarini hem curutuyorum hem kanitliyorum. Zavallisin bas edemeyince ''irkci, irkci'' diye ciyaklamayi iyi bilirsiniz. Beceriksiz cahiller.