Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.11.2014, 07:56
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Bak ibine herif, karaktersiz. Yolladigin linkte ki diger askerlerin uniformalarina bak. Hic bir uniforma,benim ekledigim fotograftaki uniformayla benzer degil. Ekledigim resimdeki katliam, dersimde yapildi ve askerler de türk askerleri.
http://www.encyclopedie.bseditions.f...e+mondiale)%5D
Hayvan herif, bir insan serefsiz onursuz olur da bu kadar onursuz olmaz. Ataturk'ten ve burada yalan soyleyip kandirmaya calistigin herkesten ozur dileyecegine hayvanligini devam ettiriyorsun. Senin ekledigin fotograf ile verdigim linkteki kadinlarin siralanisi bile AYNI, AYNI kadinlar. AYNI fotograf. Fotograftaki bir kadin da en arkada gozukuyor. Hersey AYNI. Namussuz PKK'li seni. Dansoz bile senin kadar kivirmiyor. Unoş.

http://www.encyclopedie.bseditions.f...e+mondiale)%5D

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Daha önce de söyledim bosphorus, karakteri ve vicdani olmayanla tartisilmaz, yol yürünmez sadece sktir edilir. Siyasi cikarlari ugruna insa edilmis bir sistemi, yaptigi katliamlara ragmen destekliyorsan,sira sana geldigi an ciglik atmaya dahi umudun olmayacak.Ve bana güven,ulusalcilar,yobaz kemalistler hizli bir sekilde türüyor. Dinci yobaz ve Yobaz laik catismasina bes var oglum.O zaman görücem seni...
Keske Dersim olaylari zamaninda olsaydin da Ataturk seni de ortadan kaldirsaydi, ya da kancik gibi klavye arkasindan PKK'yi ovup Ataturk'u yerecegine daga cikip Turk ordusuna karsi savassaydin da basina 500 kiloluk bombalari yeseydin. Ama nerede sende o yurek. Bak sen savundugun PKK'li yoldaslarinin yaninda savasmiyorsun ama her Turk genci askere gidip gorevini yapiyor. Sen boyle donek bir adamsin. Kendi yoldaslarina bile doneklik yapacak kadar.

Hicbir zaman laikler ile dinciler catismayacak. Ama ikisi birden senin gibi PKK'lilari inlerinde, gebertmeye devam edecek. Erdogan doneminde belki buna ara verildi (buna ragmen Erdogan'a karsi nankorsun), ama ne Erdogan ne AKP kalici degil. Tekrar gebertilmeye, yakalananlariniz da on yillarca F tipi cezaevlerinde surunmeye AKP sonrasinda devam edilecek.