Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.11.2014, 00:08
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Aciklamayi unuttum, atatürk'ü insa ettigi ulus devlet yapisinin altinda sadece alevilerin degil diger tüm farkliliklarin kemigi kani var. 3 kitaya yayilmis bir imparatorlugu sadece anadoluyla sigdirmak batililarin isine geldi. Bir cok bagimsiz tarihci, cikar gözetmeksizin bu katliamlara zaman zaman degindi ancak ülkelerin televizyon veya iletisim organlarini kullanamadigi icin pek etkili olamadi. Can28 paylasmis, Ayse Hür muthis bir tarihcidir,cesurdur. O tarihi arastirdikca o yutkunamadigi gerceklerle karsilasti ve bunu ilk söyledigi zamanlarda calistigi bir cok kurumdan uzaklastirildi.

gercekleri söylemek bazen insanin canina ya da türkiye gibi bir yerde kariyerinin sonuna iter, Ayse Hür ise, o denli mesleginin zirvesindeyken "ulan insanim ve tarih böyle" cikisi yaparak dogrulari söylemekten cekinmeyen asil bir yazardir ve bizim yalanlarla yazilmis tarihe degil gerceklere ve bu gerceklerle yüzlesmeye ihtiyacimiz var.

beyaz seni severim ama sadece bir insan olarak. Aptalca actigin konular, cocukca ekledigin resimler neyse.. yaptigin siyaset,yaptigin politika ve gercekten siyasetle ugrasmak istiyorsan önce kendini gelistirmelisin. bu sekil, akp saksakciligi veya kemalisthuhuculuguyla siyaset yapilmaz. Bu sekil siyaset yaparsan farkinda olmadan insan ölümlerinin sebebi veya ufak da olsa bir parcasi haline gelirsin.
Su an, "ALLAHU EKBER" diye insan öldüren bir dinciyle,
"ATAM" diyerek insanlarin ensesine sikmakla tehtid eden arasinda hic bir fark yok. Cehaletin örgütlendigi her bicim,insanlik icin büyük tehlikedir.

DN: mal mal, benim thread'im diyerek öyle cocuk gibi sahiplenme,sen konu acip siyasi propaganda yapiyosun forumda elbette farkli düsünceler,düsüncelerini ifade edicek. Kendince biseyler paylasmak veya yazmak istiyorsan, blogunu kullan. O senin kisisel bölgendir.

DN2 resim sahte degil,yahudiler ugradigi katliamlarda dünya arsivlerindeki tüm katliam delillerini kendilerine özgü hale getirdiler. hollywood filmlerinde islenen nazi soykiriminda gece bir cok sahne Türk ulus devleti insasinda ermeni veya alevi katliamlari anilarindan alinmistir.Hatta,hitler bile atatürkün katliamlarini islemistir.

Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen
O resimin sahte oldunu ben ta en bastan admine bildirdim silinsin diye ama silen olmadi. Orjinalin linklerini de eklemistim....

O resim gercek degil.

Hemde bu Thread´i ben actim okumak istemeyen varsa okumasin, bu kadar !!!

Geändert von uno (24.11.2014 um 00:14 Uhr).