Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.01.2011, 14:14
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

15ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 spür ich wie neslin unter die decke steigt..der tag fängt schön mit nem quicky an..ich geh unter die dusche..neslin kahve yapmis mutfakta mis gibi...duschtan sonra anziehen und schnell 4 peynirli börek von gegenüber holen...wir setzten uns ans küchentisch
neslin *sen ne isch yapion?..*
ich *ich kaufe immobilien*
neslin *yalanci..ich weiss das du bei waybee arbeitetst*
ich *yok kizim yalan..waybee gehört meinem besten freund..ara sira takiliom orda...arkadas olmasa gitmem oraya..*
ich hol den vertrag für das hotelzimmer in der türkei aufm tisch
ich *hah bu ischte bak..daha bikac gün önce hotel almaya basladim..*
neslin *ya birak palawrayi..ich kenn das hotel..televizyonda reklami cikiyo sabah akscham..yaprak dökümü bakarkene bu schirketin reklamlari geciyo altyazida*
ich *yaw o reklami bizim shirket verio...sen ne sanion bizi?*
ulan zamane karilarida hicbi bok inanmiyo..
nach dem frühstück fahr ich neslin zurück nach chorweiler..
13:00 komme ich im büro an..das ganze personal arbeitet wie im vollrausch..tabi fener yenildiya..patron yakladiginin agzina edecek..
patronun gazabina ugramadan lauf ich auch raus..tam dischari cikarkene klingelt das telefon ... patron telefonda
chef *ulan ugur..sprinter nerde?*
ich *getiriyorum patron..bin dran*
chef *ulan gördüm seni ofiste gezerkene..sprinteri cabuk getir park yerine koy..ASABIMI BOZMA LAN BENIMMM!!!!*
ich *tamam patron..*
der braucht echt mal n ventil...
15:00 fahre ich in die stadt..paar klamotten kaufen...adam gibi bikac elbise alim
nezli sms yaziyor -napion?-
cevap - kaufe grad unterwäsche für dich..welche konfektionsgrösse hast du?-
400€ paranin icine ettikten sonra fahr ich nach hause
19:00 eve vardim..leylanin avukati yine mektup yazmisch...ulan bu kari manyakmidir nedir..
20:00 benim gay komschu kapiyi caliyor
ich *efendim*
komschu *ugur...yarin yine party yapioz..gelcenmi?*
ich *walla kardesch yannisch annama..ama senin partylerde göt korkusu oluyo bana..icip icip birinizin altinda kalmim*
nachbar *icip icip hepimizin altinda da kalabilirsin..ahahahaa*
cok komikti aq...
ich *hab grad viel zu tun..baschka zamana..zaten yakindada karnawal var..orda toplanir swinger clublara gideriz*
nachbar *bak o olur*
30dan sonra bi ipneye vermedigimiz kaldiydi..onuda yapam tam olsun...
her kuscha atladik bi leylek kaldiydi zaten
21:00 hol ich mir n kasten salipos aus der garage
ev sahibi pencereyi acti bana sesleniyo
ev sahibi *ulan ugur..ne zaman garaji geri verecen?*
ich *ya abi dur ya..daha alali iki gün olmadi..bikac gün sonra bosaltirim..bak senin icin birada cikariom ha..*
ich geb dem hausbesitzer 6 flaschen bier
22:00 nezli mesaj atti - ich will mit aussuchen und direkt anprobieren..öyle ismarlama ic camashir giymiyorum-
cevap - doktor hanim..bu gece bi ugrasanizda beden ölcülerinizi alsam..terzi ugur-
00:00 klopft nezli an der tür
biralari tüketip nezlinin tüm vucut ölcülerini aldim...sadece bi yere yazmayi unuttum..bira cogaldikcada ölcülerin ayari kacmaya baschladi...nach ner schnellen nummer im besoffenen zustand pennen wir auf dem wohnzimmercouch...