Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.12.2009, 18:09
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Makalen için Teşekkürler Virtual_Reality

Ben daha önceden belirtmişdim bu soruya cevap ama baska bir konu başlığı altında..

Türkiyede yabancı hocaya pek sıcak bakılmıyor doğal olarak haklılarda bir sürü yetenekli bence yerli hocamız var sayacak olursak seninde dediğin gibi , Rıza Çalimbay ,Şenol Güneş,Tolunay Kafkas Ertuğrul Sağlam vs . .

Neden olmasın bunlardan biri Milli Takımın hocası ? Neden elin yabancısını getirelim ? Yabancı hoca para yemek için gelir Türkiyeye tek yararı kendine olur ! Mukavelesi bitsede gitsem demek ister hep ! Yerli hoca Milli Takımın Başına getirilmesi gerekir ve bu yerli hocanın arkasında durulmalı ve sabredilmelidir, maalesef Türkiyede sabır diye bir şey yok hep bu yüzden kaybediyoruz Biraz sabırlı olabilsek , bir sistem oturtabilsek bir alt yapı hazırlayabilsek ilerki yıllar için Türkiyenin Dönüşü Muhteşem olur diye düşünürüm hep . .

Ama Şuana kadar buna gayret edilmedi sabır edilmedi . .

Yabancı olacaksa Daum diyorsun ki daum gelmez ? Peki neden daum gelmez kimse istemez bence Fenerbahçe ile bu yıl sözleşme imzalamış ve verilen sözler var 3 Yıl Şampiyonluk gibi . .

Ben Kendi görüşüm Yüzde Yüz Yabancıya Karşıyım ..!!