Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.05.2009, 20:59
hh1975e

Standard Yok Daha Neler

Bir pazar daha yokoldu hayatimdan. Bilmiyorum, bu kacinci pazar günü, seni saramadigim? Ve seni saramadigim her pazar günü`nü yasanmamis sayiyorum.
Ulan acican simdi Coskun Sabah`in "bir pazar günü" sarkisini, delircen;
"yok daha neler" diye düsünmeden dinleyeceksin, mal mal.

Yok daha neler

Senden sonra kac kari girdi bu yataga hatirlamiyorum ama hic biriyle pazar günü iskismedim. Öyle de saygiliyim askimiza! Hangi askimiz mi? Cadde senliginde kafam iyi oldu. Yani, ben "iyi" diyorsam sen anla iste, ne kadar iyi.
Müzikler cok süper idi yavrucum. Müzigin aheng`ine kaptirdim kendimi, baska bi aleme kaydim aninda. (hep alem mi bana kayacak minakoim) Parka gittik bi ara ve bi agacin altinda öpüsmeye basladik. Sen de öptügüm bütün kadinlar gibi dudaklarima asik oldun. Sen mi kimsin? Bilmiyorum. Ben, sen mi dedim sana? Öylemi oldu ya, afedersin. Ben, O sarisin hatundan bahsediyordum, sen nerden ciktin anlamadim. Her neyse. Bazen anlamamak daha makbûldür. Diyosun? Dedim ve diyorum.

Yüzünü agaca dogru cevirip pantolonunu siyirdim. iskcem yani caresi yok.
Cüzdandan kondom cikarirken saatime takildi gözüm. Saat sifir sifir 17 iyi mi?
Yani 17 dakikadan beri pazar imis ve ben bunu, hatunu agacin altinda domaltmis iken ögreniyorum...
Niye? Pazar diye.
Hassiktir piskopat herif sende.
Soksana iste sopan`i hayatin dibine kadar !
Eee hadi gercekten kalkmadi diyelim, ne bok yemeye hatunu orada domalmis bir sekilde birakip gidiyorsun? Öküz.

Hic mi pazartesi olmayacak?