Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.07.2014, 11:44
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
Salih ,harbi insansin !
o belli
kökün insanlik kokuyor ...
ama gel AKP ,hirsiz bi birlik tir de ,
canimi al ..
BEN "CANIN SAGOLSUN" DIYEYIM, SEN GÜLÜMSE ;-)

Eyvallah Imo,
benim insanligimi anlayacak kapatiseye sahipsen, bu durum, senin benden daha iyi bir insan olduguna delalettir !

o iyi kelimesi , benden cok sana yakisir!
sen kötü ile kötü olma, kötülük yapan ile ayni yolda yürümeye calisma, aldatirlar, sana kötülük yapana kötülükle cevap vermeyi , önerenler olursa, onlarin kötülük yapanlardan farkli , ne fazlaliklari kalir?

onun icin bazan bende hirslaniyorum, hirsima yenik düsüyorum, bazana yazdiklarimdan veya düsüncelerimden utaniyorum, ama yanlis da olsa yazdiklarim , düsüncelerim : birdaha ayni hatayi yapmamak icin , kötülerimi de bir kenarda birakiyorum ki , ayni hatayi birdaha yapmamayim diye !

AKP ye gelince: Bu parti su parti o parti , inan benim umrumda degil, ve senin tabirin le , AKP genel manada suyu cikmasada, bazi kisiliksiz, partililerin, sadece ,kisisel amaclarinin pesinde kosmalarindan dolayi, suyu isiniyor diebiliriz!

Ve Lakin, acikcasi, AKP ye , bu zamanda bir alternatif yok gibi gözüküyor !

Yanlis olan basta olsada, görünrde sadece, o yanlislari daha da yanlis yapacak kapasiteli , politikacilar, dolasmakta !

bizim de iyi olani bulamadigimizdan dolayi, simdilik kötünün iyisiyle yetinmemiz, arda kaliyor.

InsaAllah , ve IzniAllah yakinda iyi olanlar gercekten sadece vatan millet kardeslik huzur icin calisan Partiler ortaya cikar !

BIRBIRINI KÖTÜLÜMEKTEN BASKA BIR POLITIKASI OLMAYAN , YAPILAN DOGRULARI BILE YANLIS GÖSTERMEYE CALISAN, SIYASI VE POLITIK BIR ZIHNIYET, KESINLIKLE , IS BASINA GELSEDE HIC BIR OLUMLU ICRAAT YAPAMAYACAKTIR !

o nedenle temennimiz, yakin zaman da , aklarin ve karalarin , belirginlesmesi dir !

sadece akp cok hirsiz demek, icraat yapmis anlamina gelmez, ICRAAT kötülerin elinden, akil yolu ile, baris ve sukunetle, o gücü almaktir !

EGER BU ISI BASARAMAYAN BIR CHP MHP HADEP BILMEM CART CURT , SU ANDA SADECE BUKADAR BASARI GÖSTERIYORSA; ONLARIN DEVLET I YÖNETMELERI , ASLA VE KATEN , TÜRKIYENIN FAYDASINA OLAMAZ !

SADECE AKIL YOLU ILE HAREKET ETMEK , BAZI GERCEKLERE INANMAK, DÜRÜST OLMAK LA , AKP IKTIDARDAN INDIRILEBILIR !

YOKSA IMO, KÖTÜNÜN IYISIYLE BIZ BU VATANI DAHA COK YÖNETMEYE KALKARIZ VE HER DEFASINDA , SON 12 SENDIR UGRADIGIMIZ HÜSRANA UGRARIZ !

BENIM ADAM GIBI ADAM OLARAK SARIGÜLÜ , DAHI POLITIKADAN VE SIYASETIN ZIRVESINE TIRMANISINA IZIN VERMEYEN BIR SIYASI GÖRÜSE VERECEK OYUM YOK , OLAMAZ !

SARIGÜLÜN ATATÜRKCÜLÜGÜNDEN TÜRKLÜGÜNDEN BIZIM BILDIGIMIZ KADARIYLA SAHIP OLDUGU DÜRÜSTLÜGÜNDEN DOLAYI ONU HER DEFASINDA ARKAYA ITMEYE CALISAN BIR SIYASI DÜSÜNCE , SADECE CIKAR SIYASETINI YAPTIGINI GÖSTERIR !

NEYSE SIMDI Bazilari cikar bu chp li der , sarigül hayrani sanar , akrabasi falan der, beni yargilar ! yok arkadaslar dedigim gibi benim sadece düsüncelere ve dogru yapilan islere saygim var !

HAK ne ise O nu istiyorum !

ya imo biz bile Almanya da Avrupada bukadar vatan icin nefes türketiyor isek, bu türkiyenin iyiye gitmesinin bir isaretidir !

demekki genc türkiye , bir gün hayal bile edilemeyen noktaya gelecek demektir !

sabir la bekleyip, özveri ile calisacagiz, her alanda TÜRKIYE yi , bu ortamda savundugumuz gibi savunacagiz , kendi islerimizde basarili olacgiz ve türkiye yi iyi bir sekilde her alanda temsil edecegiz !

sonucunda türkiye ye güven artacak, insanlari taktir edilecek ve bundan istihdam dogacak, ve türkiye topraklari barisin ve kardesligin, anasi olacak !

en güzel günler vatanini sevenlerin hizmetleriyle TÜRKIYE TOPRAKLARINA gelecek , InsaAllah !

bunu hem yürekten istiyorum, hemde hissediyorum !

Akif in Istiklal Marsinda dedigi gibi : Belki yarin, belki yarindan da yakin !

selam ve selametle
salih