Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.10.2017, 21:57
___OZAN___

Standard Azad Etmek;

Beni tanıyanlar az çok bilir,birine deli divane aşıktım bi ara,bi ara diyorum çünkü şimdi zerre his taşımıyorum...
Onca yıl yazdım panoda veya forumda.Umudumu yitirip gittim,sonra bir umut yine geldim.Bu bir kısır döngü gibi defalarca tekrarladı kendini....
Hep gelip beni azad etmesini bekledim,bu beklenti yıllara yayılsada bekledim.Sonra bana geldiği gibi geldi yine,o umarsız tavrıyla.Hayatımda çok şeyler değişti dedi.Klasik hikaye yani,biri çeker gider ve hayatına birini alır.Ha bu öylesine bir arkadaşlıkta değil,nişanlanmış diye duydum.Başka nickleri ile arada girer kontrol eder ve gider...
En son geldiğinde beni azad etti farkında olmaksızın.Çünkü bir kadının sadist ve gaddar olması,ukala tavrı ve edası ile yapmaya çalıştığı şey,daha çok acı vermektir.Kendi çektiği acıyı bastırmak için,başkasına acı vermeye çalışır.Şimdi buralara gelir yazar,etrafımda dolaşır,çeşitli biçimlerde taş atar etrafıma,taş attrı bazen birilerine felan filan işte.Sonuç itibari ile,bu azad etme olayında bir pişmanlık taşıdığını hissettim.Geldiğinde birşey aradım onda,insani değerler falan ama yokmuş.....