Thema: Kirliler
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.06.2015, 09:27
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini ölçersin. Mevlana
Ben sapık pedofil müslümanlara bazı şeyleri çok görmüyorum.O resimlerde senin tayyoşundan tutda aklına gelebilecek başka kimler bile var,ama bunu paylaşabilecek kadar cesarete sahip değilsiniz.Selocan ın kardeşi,Tayyoş alçağının desteklediği,besleyip büyüttüğü İşid barbarlarına karşı,insanlık mücadelesi veriyor.Bir söz var ya''Düşünebilen her canlının insan olması, insan olan herkesin düşünebildiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.Oskar Wilde''Sizlerde öylesiniz,insan sıfatınız var diye insan kefesine koyuyorlar.Ama fiziğinizde başka hiçbirşey insana benzemiyor ne yazık ki..Kaldı ki artık alçaklık mertebesine çıkmaya başladın,bu saatten sonra seni ciddiye alıp yazmam.Aynada bir kendine bak,eğer zamanın varsa akepe ne demek diye incelemeye gir,belki insan olmaya doğru bir adım atarsın....
Asagidaki Selo'da da tam bir terorist gulumsemesi var hinzir hinzir, degil mi? Tayyip'in hic oyle fotografi yok, Tayyip'in dagda fotografi olsa ya da Apo'nun yanindan siritirken foto'su olsa onun gtunu yalardin ben fotolarla iddiami kanitladim, varsa sen de goster. Gosteremeyeceksin ama boyle otup adama iftira atmaya devam edersin, onursuz.

Selo'nun kardesi Nurettin Demirtas 11 yil hapiste yatti PKK uyeliginden. Surunsun terorist.

Aramizdaki fark, sen takim tutar gibi parti tutuyorsun, ben ise artilari eksileri tartarak bir partiye oy veriyorum. Benimle makul bir AKP tartismasi yapamazsin bile seni gomerim.

Son olarak, madem muslumanlara o kadar laf ediyorsun, madem ateistsin, sen de boyle domuz eti yiyor musun dagdaki kankalarin gibi? Elde bir de cay ohhh ))