Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 01.10.2011, 13:20
Benutzerbild von Solucan
Solucan Solucan ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Hahahahaha Sen erkek degil erkekligin yüz karasi bile olamazsin. Benim bir akrabam bir Kürt kiziyla evli. O da senin gibi fanatik birisi cikti. Ben ona tecrübelerini sordugumda ne dedi biliyormusun. Agaci kökünden Kürdü de g...den... Ve ben onu bile ikna ederek sagduyuya davet ederek yola getirdim. Senin küfürlerini ve fifi gibi uzaktan havlamana gülüyorum. Almanya'dan Kürdistan'i kurana bak hele :-) Baska Kürt genclerini kandirin onlar daglarda bok yoluna can versinler adida biz oluyoruz. Var mi öyle öteki öküz onbese? Hadi git Diyarbakir'a erkeksen git. Laf kahpeligini birakta icaatini göster. Sana bir sey söyleyim mi birak beni Aligaycan bile senden daha yürekli bir erkek cikar. Türkiye'den bir cakili tas bile koparamaz kimse. Türkler Anadolu'ya geldiklerinde baris türküleri söyleyerek gelmemislerdi onlar kilinclari ellerinde gelmislerdi. Gel zaman git zaman o kilinc artik kininda kaldi. Ama iclerindeki o savasci ruhu birisi disa cikartirsa kimse o ruhla basedemez ve onun basina musallat olur. Türkiye Cumhuriyeti adinda Ardahan'dan Kirkpinara kadar her tasi kutsal bir Türkiye kuruldu onun bir tasini bile almaya kimsenin gücü yetmez. Hele savasla asla. Türkiye Kürtlerinin büyük bir cogunlugu zaten bagimsizlik istemiyor ki. Dedim ya sana gercekleri oldugu gibi kavramasini ögren. Yoksa bosa kürek sallamayi kendine adet edinirsin.
Sen sabah aksam internet erkekligi yap.

Biz yolumuza devam ediyoruz. Sanli serefli komutanlarimiz Suriyede. Esadin gitmesiyle orada Dogu-Suriye-Kurdistan Bölgesi olusacak.
Sadece Iran-Kürdistan ve Türkiye-Kürdistan eksik kaldi.

Görevimiz bittiginde gelip seni karim olarak alacam.

FREE KURDISTAN