Thema: fussball wm
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.06.2014, 11:28
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tatlibela_84 Beitrag anzeigen
Dein beitrag war nicht gut gemeint.. sondern ein versuch zu provozieren. ...
benim konumda ukalalik yapma lütfen. . Zaten her konuyu batiriyorsunuz ... geh und such dir oder wenn asksehidi sich drauf einlassen will ein anderes thema aus.. oder ihr versucht es zur Abwechslung mal über die nachrichtenfunktion... aa ama pardon orda boy gösterisi yok ... unutmusum...

sooo und nun zurück zum Thema. . Mir wäre es zwar lieber dich gar nicht in meinem thema zu lesen.. aber du was zum THEMA. .. (fussball wm) zu sagen hast dann schreib es ansonsten lütfen baska seyleri bu konuya karıştırma. ...

danke
cok kötü niyetli bir düsünceye sahipsin. ben iyi niyetle asksehidine kisisel gelismesinde yardimci olmaya calisiyorum.

sende buradaki üyelere bu konularda yardimci olmuyorsun hatta yardimci olmak isteyenlere provoke ediyorsun diye iftira atiyorsun.

simdiye kadar gözle görülür basarilar ortada. durmaksizin küfür eden bu üyeyi küfür etmemeye yöneltmek güzel bir durum.

sana tavsiyem saldiriya gecmeden önce okuyup anlamaya calis. anlamiyorsun burada boy gösteri yapacagina mesaj yoluyla derdini anlatmaya calis. her konuda tartisma yaratarak okuyanlari rahatsiz etme.