Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.03.2013, 13:20
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Ja leider weiss ich es, das ist ja der größte Kritikpunkt an den türk. Männern. Kein Wunder dass viele türk. Mädels Deutsche heiraten.

Hahhaha. Hic asagida konmuyorlar desene. Ne diyeyim, davul bile dengi dengine demis atalarimiz. O kizlar gayet mutlu görünüyorlar. Die Männer arbeiten Tag und Nacht für Sie und sie können in Ruhe studieren. Mussten nicht mal für Studiengebühren arbeiten. Aushalten olayini görmedim yani. Taxifahrer müssen ja nicht unbedingt einen schlechten Charakter haben, sie können durchaus gute Ehemänner sein, die ihre Familie ernähren. Das waren alles Liebesehen.

Ben sadece bilgi ve sohbet konusunda nasil anlastiklarina sasiriyorum ama belkide kendilerini egitmis kisilerdir. Ne diyor mevlana? "Diploma cahilligi alsa da eseklik baki kalir"... Die Studierten sind leider nicht die besseren Menschen..
Ask karin doyurmuyor.
ama karin doymasiylada bitmiyor ruhunu da doyurabilmesi lazim.

genelde egitimsizler kötü insan olmasada bir yerde kendilerini belli ediyorlar.

ne olacak bu kadinlarin hali? tamam okuyacaklar ama yanindaki adam onlarin seviyesinde olmayacak. is yemegine ciktiginda kocasini nasil yaninda götürebilecek.

yok ben bu tür iliskilere pek umutlu bakmiyorum ve cicim yillari gecince bu kadinlarin parasi bu erkeklere tatli gelecek.

ich kenne kein paar das länger als 10 jahre verheiratet ist wo der bildungsstand so unterschiedlich ist.

bak sana birsey daha söyliyeyim. bu okumamis ama ben seviyeliyim modunda olan tipler devamli ayni deyimleri, atasözlerini kullanarak kendilerini okumus olarak göstermeye calismasi belirgin oluyor.
genelde bir iki konuda tek tarafli birseyler okumuslardir, ama okuduklarini bile yarim okumusturki derine girdiginde aciga cikar.
argümanlari zayiftir, belge, kayanak nedir bilmezler. okudugunu yorumlama yerine baskalarinin yorumunu tekrarlayip onun arkasina siginirlar. kaliplasmis zihniyetleri oluyor. v.s.