Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.07.2014, 09:44
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

@timeraiser

seni siddetle kiniyorum. burada sevgi ve sukunetle insanlar bayramlasiyorken sen cikip 4 gün cevap vermedigin konuda feyzade hanima satasiyorsun. kavga cikardiktan sonra bu piskin halinle onun oturdugu kenti acikliyorsun ve daha fazla özel bilgi aciklarim diye tehdit ediyorsun.

bak timeraiser tehdit etmek almanyada bir suctur. hele bir hanfendiye tehdit etmek erkeklige yakismayan bir harekettir. kendisine agnostikcilerin önde geleni olarak tanitan birine bu tür alcakca hareketler yakisiyor mu?

cocuklara küfür etmen yetmiyormus gibi simdi kadinlara küfür ve tehdit ediyorsun.

asimile olmus agnostik timeraiser türkiyede senin gibilere biraz erkeklik varsa hemcinsine o tehditleri savur derler. bende aynisini sana diyorum. biraz erkeklik varsa o agnostik hücrelerinde o tehditleri bana et. acik adresim elinde bulunuyor. gel karsimda beni tehdit et.

@arkadaslar

sizinde bu tür tehditlere göz yummaniz dogru degil. bugün feyzade hanimi tehdit eden yarin sizide tehdit eder. bugün feyzade hanimin oturudu sehiri aciklayan yarin sizin kaldiginiz sehiride aciklar.

biraz medeni cesaretli (zivilcourage) olun. timeraiser gibi alcaklik yapanlara göz yummayin.