Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.05.2015, 23:13
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Biyikli Naiciye

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Her konustugumda eger agzimda sadece küfür yalan olacaksa susmayi tercih ederim!

Seni tanimam ama bir kac konuda yazdiklarini gördükten sonra eksik kalmani tercih ederim!

Hakka küfr edilince sessiz kalmam!

Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu komu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur!

Birisi islamiyete uygunsuz davranip, sizden bile kötü not aliyorsa, yani bunu sizler isbat etmisseniz, benim o kisi hakkinda yorum yapmamamin sebebidir!

Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor!

Bence de susmalisin Biyikli naciye ,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi edilen yobaz...
Kazi Koz anlayan kepaze ne kadar rahat ne kadar da kendin den emin..

Benim onun bunun erkeklerle beraber oldugumu nerde gördün ??????Yanimdamiydin UTANMAZ ADAM..sen ve senin gibiler ali4iklar kendi pisligi üzerinde ya$ayip oradan yiyip icmeye ,bayilirsiniz iftiraya canak tutmaya yedigin pisligi atma gayeti cabasina girmen..
iftiraya tabak tutmak O kadar kolay mi ? kolay diyorsan ! önce Annanin anilarini sorgulamaya ba$la,edepsiz.

Hakka küfür edilince sesiz kalamaz mi$....SEn kimsin Fukara sümügü?
Sen kimsin ki hakki savunacak kendini bilmez ,beyinsiz önce savunmaya kalktigin kelimenin anlamini ögren kepaze.. Hakk söz konusu olunca sesiz kalamazmi$ !!? bende sesiz kalamiyorum bak ... SENIN hakk anlayi$ina BEN türkürmezmiyim