Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.10.2007, 04:38
Benutzerbild von turgayatacan
turgayatacan turgayatacan ist offline
Neuer Benutzer

Standard kardesligimizi bozmaya calisanlar var

satilmis dogan medyasinin haberlerine fazla kanma.

sasiyorum bizim türk halkinin koyun gibi provokasyonlara gelmesine.

türk kürd catismasi cikarmak istiyorlar.

ben türk olarak türkiyede yasasaydim ingilizce ile birlikde kürdceyi de ek olarak okularda ögretmeyi/ögrenmeyi isterdim/önerirdim.
Ic ice kaynasalim koparamicaklari sekilde birbirimize kenetlenmeyi farkli yörelerden oldugumuz halde kürdüyle türküyle ermenisiyle alevi sunni süryanisiyle kendimizi tümüyle BIR bütün olmalarini görmelerini isterdim türk halkindan. Birileri bu kaynasmadan rahatsiz oluyor bunlara karsi protestolar yapalimtepkimizi gösterelim. Dogan ve ona benzer medya kuruluslarini izledikce kürdlere dahada cok sahip cikmak geliyor icimden. Hitlerin jahudilere yaptigina benziyor bu isler cok tehlikeli oyun oynaniyor ne yazikki.

Isterdimki hepimiz mehmetiz türküz sloganlari yani sira en güzel slogan PKK terörüne karsi hepimiz KÜRDÜZ diye bilmek olurdu.

bu yüzden hepimiz H.DInk cinayetinde nasil hepimiz Ermeniyiz demis isek bu günlerdede hepmiz KÜRDÜZ söyleyebilseydik.

hayranim bu avrupa ülke toplumunun insana deger vermesine...sistemine... herseyine. Bana bunlari görmeme su andaki TR toplumu vesile oldu. Herseyde bir hayir vardir derler ya bu olsa gerek.