Thema: Anilar
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.10.2013, 14:13
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Beitrag Hahahah

YA NEDEMEZSIN ,BENDEN KAHRIMDAN ÖLDÜM GEBERDIM SENINLE BIR YEMEGE CIKAMAYACAGIZ DIYE..

Sen kahvaltini yapmisin , karnin toktur dimi !
Monopoly oyununu kim kazandi o gece ! Cok merak ettim :-)

Yahu aurum, inanki sen tas kafalisin, illaki kendine yakistirmalar bulmama calisiyorsun!

Ben sana ben söyle müslümanim böyle alimim böyle hocayim diye bir söz ettim mi !
Hatta yanilmiyorsam kendimin namaz kilmadigini oruc tutmadigini ifade etmistim burda.

ben sadece bildigim ISLAM ALLAH gercegi hakkinda , yapmis oldugun yalan propagandalara kizdigimi belirtmistim.

ki defalarca , dogru bildigini yaz ama , bazi kisiler böyle yaziyor, bazi devletler böyle yapiyor diye ISLAM ve ALLAH adina hakaretler veya yalanlar söylememeni rica ettim !

yok sen daha yalanlari savundun!

HEM senin o otel odasinda monopoly oynadigin kisinin yalancisiyim.
O kisi söyledi bende sadece onun yazdiklari yalanlari kopyaladim yapistirdim :-)

hosuna gider düsüncesiyle, anilarini tazelersin diye !
yoksa hic bir baska cikarim yok yani !

Birde sunu söyleyim, yani profilim de resmim var !
Yani en azindan kendime güvenim sonsuz.
kendimi koruyacak kadar akilliyim.

Ama senin bukadar acik dürüst ve hatta laik ileri görüslü olmana ragmen, profilinde bir resmini yayimlamaman senin benim zaten eksenimde dolasamayacak kadar cirkin olabilecegini gösteriyor !

söyle güzel bir atasözü ile lafimi bitireyim :

KEDI ,ULASAYAMAYACAGI ETE , MINDAR DERMIS !!

MINDAR (mundar) = yenilmesi yasak olan et !!

Bu arada benim arabulucukla kiz aradigim yok !
Ben biraz yenicagda uygar bicimde cikacagim bayani kendim seciyorum!

yani bana cöpcatanlik yapman gerekmez !

salih

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Salih, der gläubige moslem ist wieder damit beschäftigt seine hobbies nachzugehen. Über Frauen die ihm querkommen und widersprechen, gute nacht geschichten über dritte zu verbreiten. Das nenne ich ultra religiös.

Mit meine vermutung über sein charakter und seine freunde lag ich schon richtig. Er ist ein durchschnitts musel türke mit komplexen. Die habe ich ihm wohl zertrampelt.
Träumt nur weiter, ich mag keine muselmänner, weder lasse ich euch in meine nähe.

Geh doch mit zerrecik essen, die hats nötiger als ich und benekalice.