Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.01.2013, 20:53
OnMyOwn

Standard

Haklisiniz arkadaslar..Güzel ve olgun yorumlar gelmis. Bir kisinin haricinde.

Evli bir insan evinde karisiyla her konuyu konusmali. Yabancilarla internette degil.

Evli bir insan evinin iciyle ilgilenmeli. Disarida kim kiminle blinddate yapmis gibi magazinsel konularla degil.

Bekar insanlarin adi üstünde "bekar". Ister blinddate yaparlar, ister normal date. Date yapmadan damdan düser gibi evlenenleri görüyoruz: Internette ariyorlar herseyi. Yoksa 24 saat 10000 Nick degistirip degistirip online olmalarinin ne gibi bir aciklamasi olabilir ki?

Sagol Noshcatim. Bosver kiz benim neyimi aciga serecekmis bende merak ettim. ) Iftiradan öteye gecemez nasilsa.

Yarasi olan gocunmus belli ki. Oysa normal bir konu: Evli olanlar forumlarla ne ararlar? Kendilerini baskalarinin hayatina adayip mutsuzluklarini mi unutuyorlar? Bir kacis yolu mu?

Evliligin cocuk oyuncagi olmadigini kavrayan olgun insanlar acele etmiyorlar evlenmek icin. Ama gencligini yasayamadan erken yasta evlenenlerin maalesef gözleri disarida oluyor. Sürekli baskalarinin hayatlariyla ilgileniyorlar... Bircok sey iclerinde ukde kalmis.

Dipnot: Kimse Sex ariyor demedim. Akla ilk bunun gelmesi cok tuhaf. Demek ki var bisey... Zaten akil sürekli orda olmasa baskalarina camur atilmaya calisilmaz. Kendi ici nasilsa karsindakinide öyle bilirmis insan.

Geändert von OnMyOwn (21.01.2013 um 22:03 Uhr).