Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.05.2013, 17:19
Benutzerbild von Toni_is_back
Toni_is_back Toni_is_back ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bal bal demeyle bal olmaz Mülltoni! Senin beni cagirmani beklemiyorum. AKP'lilerde o yürek yoktur. Gel yanima diyorum, herseyi kendi gözlerinle gör, ama gelmiyorsun, kaciyorsun.. Yalancinin mumu yatsida sönermis! Kimin yalanci oldugunu zaten burda herkes biliyor. Bana attigin iftiralari, bir Nurcu olarak, sadi-kürdüngü bilmem ne ediyim, proganda enstrümani olarak görüyorsun. Ve hepsi yalan. Burda aile kizlarina da iftira atiyorsun. Bir de dinden imandan bahsediyorsun. Eger dinin buysa, senin dinini burdan Mekke'ye kadar, ordan d Arafat dagina kadar bilmem ne ediyim...Yalanci serefsiz sahtekar
seni desifre etmem seni rahatsitz ettiginin farkindayim.

burada gercekleri söylemekten kenidimi alamiyorum. ben bayan erkek ayirmadigim icin bayanlarinda yalanini desifre ederim.

chp camileri ahira cevirmedi dedin ama yalan söyledigini desifre ettikten sonra kivirdin.

sonra üniversite okuyan arkadaslarin emeklerini yok sayip meslegim var dedin bununda yalan oldugunu desifre ettim.

simdi nurculuga atliyorsun. daha nerelere atlamayi düsünüyorsun?

dansözlerin masadan masaya gittigi gibi sen kivira kivira konu atliyorsun lastoschum