Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.12.2013, 03:25
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Yok, sadece Bosa kürek sallamiyorum..Türkiyede yolsuzluk yapmamis bir Parti varda biz mi göremedik? Aralarindan en iyisi Ak parti cikti. Milletin uyumasini istese Okuma Projeleri cogalmazdi, bedava kitaplar dagitilmazdi. Türkiyede Okumus olanlar unutmadilar ise bilmeleri lazim, onlara sorun; Hic bu kadar cok bedava kitap verilirmiydi? Hic bu kadar cok okuma Projesi varmiydi?

Allah Allah diye uyutmaya calismadilar. Sanki Basbakan, Ak parti kurulmadan önce Namaz kilmiyormuydu? Üslubu, tarzi böyle degilmiydi?
Öyle bir sey olsa; Bu adam Ak partiyi kurdu, sansla iktidar oldu ondan sonra Allah diyerek, Namaz kilmaya baslayarak, Cuma Namazlarina gidip Medyaya '' gelin beni cekin, nasil Allahtan korkan birisiyim görün '' dedi, haklisin derim..

Lakin öyle bir sey de yok. Adam eskiden nasilsa simdi de ayni...

Helal hirsizlik? bu sacmaliklari kim uyduruyor yine?

Almanyada milletin paralarini calan Cemaat? belge gösterebiir misin? hangi Cemaatmis bilelim..

Nietschenin sözü senin icinde gecerli. Diyorsun ya, Chp, solcular ne yapti bilmiyorum diye..bilmen lazim

her gelen Iktidar caldi götürdü ,
sana %100 katiliyorum ...

Zitat:
Aralarindan en iyisi Ak parti cikti.
Zitat:
Milletin uyumasini istese Okuma Projeleri cogalmazdi, bedava kitaplar dagitilmazdi. Türkiyede Okumus olanlar unutmadilar ise bilmeleri lazim, onlara sorun; Hic bu kadar cok bedava kitap verilirmiydi? Hic bu kadar cok okuma Projesi varmiydi?

https://www.youtube.com/watch?v=mfTxE4w322U

Zitat:
Allah Allah diye uyutmaya calismadilar. Sanki Basbakan, Ak parti kurulmadan önce Namaz kilmiyormuydu? Üslubu, tarzi böyle degilmiydi?
Öyle bir sey olsa; Bu adam Ak partiyi kurdu, sansla iktidar oldu ondan sonra Allah diyerek, Namaz kilmaya baslayarak, Cuma Namazlarina gidip Medyaya '' gelin beni cekin, nasil Allahtan korkan birisiyim görün '' dedi, haklisin derim..
ben demiyorum >
AKP nin kurucusu diyor !!

https://www.youtube.com/watch?v=E4Zu0EL-YYE