Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.03.2015, 14:21
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Dogrusu söylemek gerekirsie ben herseyin bir sehir adapte olmasini sevmiyorum. Bunu ne ekonomi de de spor olmasini istiyorum. Türkiye'nin spor da dahil her yönüyle kalkinmasi icin Istanbul'a es deger en azindan 20 ayri metropölü olmasi lazim. Alex de Souza gercekten güzel oynuyordu, George Haghi'de güzel oynuyordu. Bunlar tek basina bir oyunu kazanan oyunculardi.
Ama su siralar Türk futbolu, milli takim olsun, klüp bazinda olsun beceriksizlerden olusuyorlar. Denlizlispor'un galiba yanilmiyorsam Paris. St. German'a kök söktürdügü günleri özlüyorum.

Sen hangi takimi tutuyorsun, yalandan da olsa yani, caka_bey?
Evet öyle, bu da dedigin gibi Avrupa klüpleriyle oynadiklari zaman ortaya cikiyor..taraftarlarin bu konuda degistirebilecegi cok sey var. Ama takimlari basit takimlara yenilsin, S.Liginde sadece 1 mac kazanabilsin gruptan cikamasin, sonra da 1 derbi kazansin hemen kaniyorlar..

Ben Fenerbahce'liyim. 2,5 senedir derbi özetleri disinda takip etmiyorum, eskiden bütün maclar olmasa da sIk takip ederdim..Alex De Souzanin oynadigi belki bütün maclari izlemisimdir, hafta ici oynadiklarinda is yerinde oldugum zamanlar izleyemezdim sadece..
Evet Hagi büyük futbolcuydu hayranlikla izlerdik..

sen hangi takimlisin bu arada?