Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.03.2015, 18:21
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
her haliyle asil bir liderdi
yanlış hatırlamıyorsam bursa merinos fabrikasında çekilmiştir. 1937 sonları ya da 1938 başları olmali.
dünyanın en karizmatik liderinin doğal halini ictenligini ,kiyafetini ,duru$unu yansıtan bir fotoğraf ..
Evet Allah mekanini cennetin Firdevs kati ve ruhunu sad eylesin. O'nu ilk basta bende sevmiyordum, beni de ona karsi "yozlastirmislardi" ama onu okudukca anladim ve anladikca sevdim, sevdikce de özlüyorum ve sonra O'nun bir sözü aklima geliyor:" Hala kurtarıcı bekliyorsanız, ben size birşey öğretememişim" O zaman O'nun yokluguna üzülmeyi birakiyorum ve cok sükür vardi deyip seviniyorum. Atatürk'ü anlamak kültür meselesi. Atatürk 3957 küsür kitap okumus bir asker, ve siyasi. Bizim milletin %96,25 TV seyrediyor ve geri kalan deve de kulak kismi malesef kitap okuyor. Ehh o zaman da ne oluyor? Bu milletin filosoflari o zaman iste Nihat Dogan, Tugce Kazaz, Hülya Avsar vs. oluyor... Bilmiyorum anlatabildim mi?

Kimse O'nu sevmek zorunda degil. Herkes tercihinde özgürdür, ama kimse de O'nun hakkini yemesin!

[IMG