Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.05.2014, 22:30
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Beni kimsenin Allah'la arasinda olanlar ilgilendirmez. Yanliz kalkip da baskalarina Allah katinda su günah, bu sevap sohbetleri yapmaya kalkismasinlar. Baska insanlar icin, bütün Türk toplumu icin, nasil yasayacagina karar vermeye kalkmasinlar.

Ayrica kime taparsan tap, ister inege, ister öküze.
Burada laflari da ters tarafa cekmeye calisma!!!

Önemli olan insan olmak gerek en basta! Inanc meselesi herkezin kendi bilecegi is. Burada Allah'a iman ettigini yüz kere söylemen, seni iyi bir insan olduguna dair hicbir sekilde isaret etmez. Allah'a iman edersin, ama onun disinda milleti kullanirsin, veya birbirine düsürüsün. Adi bir insan olursun, Allah'a iman ettigin halde, benim gözümde. Allah'in önünde ne oldugunu, ancak Allah kendisi bilir.

YINE baslamissin AKEPE malzemesini gevelemeye. Yok sunu bunu bir bayana yakistiramiyorum söylemleri. Kimsenin kadinlarin davranislarini bir formata koyma hakki yok. Senin de yok. kadinlar istedigi gibi davranir, hür dünyaya gelirler, hür yasarlar. Onlarin bir tane cani ve yasami var bu hayatta, onu da nasil yasacaklarini kendileri karar verir.

Sen nasil seriat'i havalara cikarirarak özgür kadin düsmanligi yapiyorsan, bende sana jöleli saclarina ayna tutuyorum. Bak hosuna gitmiyor. Ama senin kadin bedeni ve din üzerinden AKEPE siyasetini gevelemeni, kadinlarin hosuna gitmesini bekliyorsun. Daha cok beklersin!

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
1- BEN ALLAH TAN BASKA BIR KISIYE VE YAHUT SEKLE TAPMAM !!!
2- ALLAH ha dahi sadece iman ederim !!

bu manada tapmak benim dinimde gereksiz dir ve anlam itibariyle uygun olmayan bir kelimedir !

- IKI yobaz, Jöleli Cinci vs gibi yakistirmalarini hem BIR AYDIN OLARAK KENDINI BURDA GÖSTEREN , ilk etapta INSANa ve ikinci bakista BAYANa hic yakistiramiyorum !!

-INCELIK OLSUN DIYE bir kac defa ,Senin seviyene inip, senin dilinden sana cevap yazdim, beni incelitip o seviyeye indirme ne olursun ! birak ben kaba kaliyim,

SENIN IDEOLOJINDE DÜSÜCENDE ki insanlari inan artik hic bir yerime takmiyorum !!

SUNU DA HIC UNUTMA !! sizler tek bir erdogandan korkuyorsunuz !! ama cok büyük bir hata yapiyorsunuz , onun gitmesini istemenizle !!

Düsünsene bir , RTE giderse yerine gecmek icin kac RTE daha yola cikacak, illaki onun youndan ve izinden gitmek isteyen..

sen bunlarida yanlis anlarsin veya anlayamazsin !

ASLINDA SENIN BENI ANLAYAMAMAN COK DOGAL !!

BEN GENIS ACIDAN BAKIYORUM VE HATTA SIZLERI UYARIYORUM !!
SEN DAR ACIDAN KÖR BAKIYORSUN VE DIYORSUN KI GÜNES HALA ISIK VERIYOR !!

EVET EGER HER SEY GÜNESLE BASLAYIP BITSEYDI DEDIKLERINDE BIR ANLAM OLUSURDU !!

AMA NE YAZIKKI ; HAYAT GECELERI DE DEVAM EDIYOR !!

SEN KENDIN OLMAYA DEVAM ET :::: JÖLE DÜSMANI !

Geändert von benekalice (06.05.2014 um 22:41 Uhr).