Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.04.2015, 09:32
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Banu - entschuldige ich meinte Denizrocky ich weiß, ja das du nicht die Hellste bist, aber das du so dumm bist... Ich wette du glaubst auch noch an den Weihnachtsmann Um dem Thema treu zu bleiben übersetzte ich dir jetzt mal was ich gesagt habe:
Du denkst jeder hier bin ich. Ich kann die Nicks schon gar nicht aufzählen, die du für mich gehalten hast, soviele waren das. Gönlün olsun sorun yok. Sonucta, sen sadece aciz bir insansin. Sen kavgacilardansin. Kavgaci olman yetmedi, cok cirkef, ve kiskanc bir insansin. Kendinin basaramadiklarini, baska insanlarda görünce, kuduruyorsun. O yüzden seni onayliyorum. Haklisin, burda kayitli olan her üye benim. Burda senden ve benden baska hic kimse yok. Ve kiminle konusursan konus, sadece benimle konusuyorsun. Biliyorum, bunu yazmamda pek fayda etmiyecek. Sen yine kuduracaksin, ve yetmedi 5 tane erkek niki kulaniyorsun, bir 5 tane daha yaparsin. Yap güzelim, benim icin sorun yok. Ama sunu görüyorum ki, vaybee senin hayatin. "Burda beni herkes taniyor, konustugun herkes, benim taraftarim, ve benim istedigimi baskalarina anlatiyor." diyen sendin. Anladim, senin bütün arkadaslarin sadece hayal ve sanal. Vaybeenin seviyesini cok düsürdün. Sen, lara, ve kullandiginiz diger erkek nikleri. Gelen herkese, sen feyzadesin, sen T9sun diye saldiriyorsunuz. Sanal disi hayatiniz olmadigi icin, size acimaktan baska birsey kalmiyor. Cahiliyetinizi artik yeterince ispatladiniz.

HAHAHAHAHAHA NE GÜZEL BIZE KENDINI TARIF EDIYON LAN!!!!!!

PISIKOPAT SANAL ORUSPUSU!!!!!!!!!!!!!