Thema: O2 can do
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 01.06.2017, 19:04
seyrangah_06

Standard

Lara üc cesit dindar vardir. Ben hep bu ayrimi yaparim.

1: gercek dindar insanlar

2: dindar gecinenler

en lanetli kesimi:

3: dinden gecinenenler, yani din tüccarlari.

Peygamber Hz. Muhammed'in bir meslegi vardi. Bütün peygamberlerin bir meslesig vardi.
Hepsi karabudundan (yani siradan ) insanlardi.

Su dincilere bakin bakiyim, neye yariyorlar, hangi fikiri ya da bilimsel bir sey üretiyorlar. Yok babam yok. Sifir, sifir elde sifir.

En basit örnekten yola cikalim: Pakistan ile Hindistan ayni zamanda bagimsiz oldular, Pakistan'da kadinlara iftira at, bu zina yapti de, iki de erkek sahit bul, kadinlarin sahitligi kabul edilmiyor onlarin dinine göre, (ki bu Islam olamaz) tasla baslarini eziyorlar.

Görünce tiksindigim Hintliler da aya uydu firlatiyor. Kahrolsun bazi seyler....

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
HZ.Peygamber diyorki bir Adamin Kuran ve niyazi sizi aldatmasin..Onun direm ve dinarla münasibetine bakin...yani Para brimlerine bakin ,sanki bizlere keriz feneri anlatiyor ,jet pa diye bir sirket vardi onu anlatiyor...

( para birikimi derken)paylasmayi seviyormu? ac gözlümü?mal varligina bakin, mala mülke tapiyormu? bunlari bize anlatmaya ,calisiyor....bu Kuranda yaziyor arapca...kuranin bize emir ettigi sey ......kafani calistir diyor ,neden mi? belki adam cünüp namaz kiliyor! nerden biliceksin? belki abdestsiz!nasil bileceksin? i$te Kuran bu ,beni anlayrak oku diyor ,dü$ün diyor..beni anlayarak düsünürek oku mutlu ol diyor...

bu dinci pislikler orada 3 kelime arapca süre küfür yazsa amin derler...senide din disi ilan ederler.resmen akil ve ilim düsmanligi yapiyor sonrada neymis efendim..yok arapca okumak sevapmis,...bunuda bir yerinden uyudruyor...kuranin hic bir yerinde beni arapca oku sevap demiyor...beni anlayrak ve düsnürek oku diye emir ediyor...anlamadigin bir seyi nasil yasantina uygulayabilirsin sizin buna akliniz yatiyormu?