Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.05.2013, 15:48
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Toniiiiiiiiiii Beitrag anzeigen
lastosch ben bir kere ankaraya geldim ama sen kactin.

bunu itiraf ettin ve bir daha geldiginde görüselim dedin.

bir daha yolum düserse hem görüsürüz hemde seni melih abiyle tanistiririm. orada bana attigin iftiralari ve ona attigin iftiralari ispat etme sansin ve serefini kurtarma sansin dogar.

bakalim ne kadar erkeksin

burada yalanlarini örtmek icin bulusalim demekten baska birsey tekrarlayamiyorsun ama bir kerede geldigimde kivirip kactigini söylemiyorsun.

2 hafta sonra ankara'da olma ihtimalim cok yüksek bana mail ile adresini ve telefonunu gönder. geldigimde sana ugrarim.
Senden kacmadim ben Mülltoni, sen bana kesin tarih vermedin.
Sen Ankara'ya gel de, erkeklik neymis, onur neymis, dürüstlük neymis görürsün. Ben dogrulari gerekirse cekinmeden babamin yüzüne karsi konusan adamin. Allah'tan baska kimseden korkmam. Riskimi veren Hü'dadir kula minnet eylemem misali. Yaradilani da Yaratan'dan ötürü severim. Sen'de olsan bir yerde senin de insan oldugunu unutmam! Melih Gökcek'te kim oluyormus? O da Allah'in bir kulu ve hatta günahkar bir kulu degil mi? Terzilikten bu günlere geldi, önüne kim ciktiysa kesip bicti.. Basbakan Erdogan onun papucunu dama atmak istiyor ama o da bende senin pisliklerini ortaya cikaririm diye tehdit ettiginden, I.Melih'e dis geciremiyor..

Sen önce bi gelde seni beni aslanlar gibi karsilayim! Kesin gelecegin vakti bana bildir, gerisini sonra ayarlariz!

Geändert von the_last_time (09.05.2013 um 16:32 Uhr).