Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.01.2011, 15:29
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

5ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 klopfen an der tür..mehmet ist da..die letzte nacht hat der anscheinend nicht in einem bett verbracht...
mehmet *abi..bisey dicem*
ich *he*
mehmet *abi..dün melay diye bi kizla tanistim partyde..baya bi ictik..sonra kizin evine gittik...uyandigimda bana haber birakmis isyerinde görüsürüz diye...bende isyerine yanliz gitmek istemedim..gel beraber gidelim*
ben *olum du schaust aus als hätt dich n lkw überfahren..eve git bi dusch al üstünü degisch öyle gidelim...nan benim adresimi nerden buldun?*
mehmet *hab bei der firma angerufen..verdiler*
12:00 frühstück mit nem döner und ner flasche cola...
12:30 tauch ich im büro auf...an mein platz sitz mein bester freund kemal und surft rum...
ich *ne isch kemal..bakiom admin koltugunda oturmuschun yine*
kemal *olm acaip schansli adamsin ha...bak ne dicem...chatten yine bi kiz ayarladim..ama tek baschina gelmem diyo..die bringt ne freundin mit ..yanniz birakma gel benle*
ich *hastr lan..gecen götürdügün yerde kizin en iyi kiz arkadasi transi cikti..ben gitmem lan*
kemal *olm arkadas arkadasin pezewengidir..biraz bu ayaklari..nolcak*
ich *ulan ipnemiyiz biz?*
kemal *degilmiyiz?*
ich schmeiss kemal aus dem büro raus...kemal iyi cocuktur ama her kuyrugu sallayan karinin peschine gider cehennemin dibine kadar...
13:00 lauf ich mit der kopie des mediamarkt-kassenbons in die buchhaltung...die buchhalterin fragt nich nach und händigt mir 600€ für den beleg aus...
14:00 sms von der leyla -ulan süpürge makinasi senin degildi alcak herif...o benim ceyizligimden getirdiydim sana ödünc olarak...-
hmmmm..ulan leyla evlimiydi ceyizi olsun...demekki motor kizlarinda ceyizi elektronik zerzawat oluyo..ben gidim yeni bi süpürge alim
14:30 steht der chef vor mir
chef *ugur..sana iyi bir haberim var*
ich *maasima yine zam yaptin..ama para yok veremicen*
chef *ukalaligi birak lan..siteye büyük bir ortak buldum...türkiyeden...buraya bizi ziyarete gelecekler..kendine biraz ceki düzen ver...*
ich *olur patron...evde bi gömlek kravat vardi..bundan sonra hep onu giyerim*
16:00 mehmet steht vor mir..ich geb ihm seine 600 euro...und sag
ich *mehmet..serverlari süpürecez...ici toz olmusch..temizlikci kadina söyle süpürgeyi versin..lazim*
mehmet *olur abi*
17:30 eski waybeci nuri steht vor der türe...patron cok ukala oldugu icin 3 sene önce isten cikardi..garibin tam waybee hastasi...bi türlü bu ortamdan kopamiyo...der bewirbt sich jede woche auf allen möglichen posten in dem laden...bana is varmi diye sormaya gelmisch.
ich *nuri..bak guzu..bizde erkek kontenjani doldu..ama kendine biraz silikon taktirisan..belki bischeyler olur*
nuri *yok lan o kadarda degil* schweigt 20 sekunden *schey...kac gramlik taktirmak lazim?*
18:00 mehmet elinde süpürge bi saatten beri beni ariyo binada...kan ter icinde kalmisch..
ich *mehmet..sende araba varmi?*
mehmet *var abi*
ich *iyi..isten sonra beni bi eve atarsin..süpürgede bende kalsin bugun..yarin ise gelirken getiririm...*
mehmet *olur abi*
20:00 die ersten machen scho feierabend..feierabend gibts ja bei uns net..eher die vorbereitung auf den nächsten arbeitstag...
ich sichte ma meine mails...4534 ungelesene mails...99% anfragen von männern die chatt-agents sein wollen
*saygideger waybe,
ben hüsnü, cok iyi chat yaparim..agentlik yapmak istiyorum..vaktim cok..cok dürüstüm..*
ulan bunlarin ischi gücü yokmu? chatten kolay kari tawlamak icin günde 20 saat waybeede agent gezmek akil ischimi?? alla alla...
21:00 mehmet fährt mich nach hause...nezli sms yazmisch -darildim sana...bin im etap..gel gönlümü al*.. lad den staubsauger zu haus ab und lass mich von mehmet noch ins hotel kutschieren...
22:30 nezli odanin kapisini aciyo, ist leicht angetrunken...hat essen und trinken mitgebracht...maschallah...bu gecede ac kalmadik
ich *ayagin nasil oldu kiz?*
nezli *hayvan herif..bi de soruyo..acidi dedikce hala dewam abandin..sen haywansin haywan*
ich *tamam nan..sende beni onun icin cagirdin..yemeye icmeye..dimi?*
0:30 kafam iyi..ne yicek kaldi ne icecek...nezli bugun formda degil..2nci turdan sonra mayischti kaldi...schalte den fernseher ein...wieder mal integrationsdebatte im tv...ne dumme türkin im kopftuch versucht zu argumentieren ...lächerlich...

moderator fragt *frau bla bla...können sie sich vorstellen auch einen deutschen mann zu heiraten?*
die kopftuchsau grinst doof in die kamera und antwortet *warum sollen denn deutsche männer nicht mich heiraten wollen?*...

als schwarzkopffrau hat mans eh in der gesellschaft schwer..und mit kopftuch dazu ists unmöglich zu überleben...

Geändert von tekzenci (17.01.2011 um 05:47 Uhr).