Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.02.2015, 20:50
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Ama aksine, kalpleri kirmayi birak, sürekli atese körükle giden bir adami nasil savunabiliyorsun, hic ama hic anlamis degilim. Icinde kötülük olan bir insani nasil savunabilirsin, anlamis degilim. Senide kötülüklerine tesvik etti, sen unutmus olabilirsin, ama ben unutmadim. Ve sen hic düsünmeden, o sana hadi atla dedi, ve sende atladin.
Selber denken, und nicht für sich denken lassen.

Savunma yapmadim ki? Timeraiseri tanimam, seni ve digerlerini tanidigim kadar iste. Forumda da fikirlerin uyustugu yerler oluyor uyusmadigi yerler oluyor neticede, degil mi?

Yazilanlardan anladigim kadariyla sizin aranizda olan bu sorun daha önceye dayaniyor, bazi yerleri de iyi animsiyorum, her ikinizin de lafini cekmedigini - kim suclu kim sucsuz bunun kararini zaten ben veremem. Ama tam bu sana yazdigim noktada hemfikir oldugunuzu düsündügüm icin ilgini cekmek istedim. Tamam, birbirinizden haz almiyor olabilirsiniz, o ikinizin kendi tercihi, ama yine de "düsüncelerin bulustugu noktalar olabiliyor" demek ve dikkatini cekmek istedim. Umarim kit türkcemle anlatabilmisimdir :-)