Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 00:47
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Lara sen ve Banu hastasiniz, senin chate girisin ve girisindeki sarf ettigin sözler, saldirilarin. Insanlarin ailelerine cirkince küfür etmeniz kabuledebilinir tutum degil.

Seni anliyorum Lara, siteden baska bir üye seni "evlenicem" diye kandirip hayallarinle oynamasi elbette kabul görülür durum degil ama bu olay senin bu saldirganligini mesru kilmaz. Dolayisiyla chatte kendi nicklerinizle veya yeni actiginiz nicklerle ettiginiz küfürler haddini asti.

Simdi adim adim, einloggen yapisini ve hic dinlemeden insanlara satastigini görelim:

Bu resimleri arsivledim, daha ettiginiz onalrca küfür var. Bu sekil, benim ölen anneme, digerlerinin bosandigi eslerine veya dul kadinlarin cocuklarina cirkince küfürler etmeye devam ederseniz, sizleri hic cekinmeden mahkemeye veririm ve bunun karsiliginda yasayacaginizin utancin da hesabini yapin. Ben sahsen, böyle bir sitede sizin gibi sürüngenlerle muhattap oldugum icin utanc duyarim. Igrenc insanlar, sizin gibilere alfabenin o iki güzel harfinden olusup, türk kültürünün en masum his ifadesi olan "MK" bile cok.