Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.03.2018, 02:47
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
sen kültürlü ve kültürsüz iki insani ayir edebilecek kapatiseye bile sahip deyilsin..tam bir görmediksin...

zenginlik konusuna gelince...benim sahip olduklarim ve basarim ortada....ben senin gibi bir ondan bir bundan yumurta kapip cocuk dogurup kendime baktiracak koca aramiyorum.....

sana göre tabi bir makina mühendisi zengin koca,bir doktor da senin seviyende biri icin zengin bir es...

düsünürek oku dul kari ayni soruyu tekrarlayip duruyorsun...
ben zengin koca aramiyorum ,benim sahip olduklarim mül gücüm,madi ve manevi gücüm ortada...benim hayatimi birlestirecegim kisi en az benim seviyemde biri olmali madi ve manevi anlamda....aklin yatmiyor dimi??
30 yasmina kadar para kazanmamis..sonra evlenmis herif herif tekmeyi g.ötüne vurmus..uniyi bitirince cok para kazanicam umutlariyla yasamis...2.000 bile aylik alamayan zavalli...makine mühendisi 2.000 rahat alyiordur...7 yil meslek tecrübesi varsa hadi 3.000 alir sana yeter bu...hayti boyu ezik yasayan biri icin hayal bile edemeyecegi kadar cok....

gercekten tam bir görmediksin seni birak türk erkegi aklli bir alman bile almaz..
bir hauptschülerin hochschulabsolvente kim daha kültürlü diyor. komik duruma düsürmek istemem. hersey ortada.

burada steuerklasse 1 cok para aliyorlar diye aglayan sensin. simdi 2000-3000 lafini edende sensin. sen daha para kazanmamissin. eine studierte in einem dax unternehmen verdient im ersten jahr nicht unter 100.000 im jahr. ausserdem wird in unseren kreisen vom jahresgehalt gesprochen. bei uns verdient ne halbtagskraft mehr als du es dir vorstellen kannst.

sen pis kokar almanlarla dükkan dükkan dolasmakla kazandigin parayla hava atma bana. bei uns sagt man zu euch klinkenputzer. simdi otur ve düsün. battikca batiyorsun.