Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.07.2013, 18:20
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
bak yalanini ispatladigim halde zirvalaniyorsun. ali ismail korkmaz o eksik olan bölümde ölümcül dayak yedi ve daha sonra tekrar olay yerine geldigini yaziyorsun. ölümcül dayak yiyen bir daha bir yere gidemez. otelcinin aciklamasi cok net. o arka sokaklarda dayak yedi. ve o bölgenin her yerindeki kamera kayitlari incelendi.

bence böyle olaylar olmamali ama eylemcilik yapacagim diye esnafi zarara ugratirsan pala'li esnaf gibi bircok esnaf daha cikip dayak atar. bu esnaflarda dayagi biraz kacirmis ve cocugu öldürmüsler.

mutlaka bunlarda bulunup cezasini cekecektir.

sen benim üzülüp üzülmedigimi nereden biliyorsun? medyummu ciktin basimiza?
polise tas atip molotofla yakmaya calisanlarin sonu bu olur.
istersen almanyada polise molotof at ve ne oldugunu gör.
almanyada polise tas atsan bile vurulursun.

polisleri hakli bulmak üzülmeme anlamina gelmez cahil monday.

senin yalan ve iftiralarin ortaya cikinca simdi bakanida yalanci ilan ediyorsun.
gitte o yandas medyanin mühendislerle yaptigi veya yapmadigi görüsmeleri sorgula. mühendisler niye bakanin degini dogruluyor?

hukuk devletinde kimse "kacmaz lan bu" diye konusmaz.
lan'li kelimeleri belki sen evde duydugun icin o sekilde buraya aktariyorsun.

kanunlar ne öngörüyorsa o sekilde karar verilir. utanmasaniz bu kanunlarida AK Parti yapti diyeceksiniz. bu tutukluluklari zorlastiran ve tutukluluk süresini düsüren yasalarin en büyük destekcisi CHP. ve bu kanun tasarisini tbmmye getirende CHP.

cok merak ediyorum simdi yalaka monday CHP hakkinda yalan yanlis iftiralarda bulunup bu partiye hakaret edecekmi?

polis kanunlara göre hareket eder. senin düsündügün gibi basbakan söyle demiste öyle yapmislar degil.

üstelik hicbir polisin korumasi altinda degildi o herif. simdi utanmadan tc polisini bdp yandasi mi yapacaksin?

birak bu kivirarak caresiz kurtulma cabalarini.
pala'li CHPveBDP ittifakini destekleyen biri. o partilere oy verenlerin bu tür serefsiz oldugunu herkes biliyor ama sana dokunuyor.

al sana tomali iftari.
polislerin önünde yaptilar iftari. iftar yapmasinlar diye toma koydular diyen eziklere burada yine söylüyorum. ramazan baslamadanda orada tomalar bekliyordu!!!! poliste baska kisilerde kimsenin iftarina engel olmadi.

bu tür serefsizlikleri yayan kisiler ezik chplilerdir.

el attilar zaten o yasalara. tecavüz ve siddete cezalar agirlastirildi.

benim anlamadigim bu tür konularda en cok bagiran senin zihniyetin. ama bu yasalar cikarken bunlara muhalefet eden CHP ve bu yasalarin cikmamasi icin anayasa mahkemesine basvuranda CHP.

üstelik yasa tasarilarini her parti verebiliyor. niye devamli AK Parti diye agliyorsunuz. bir kerede CHP bu kanunlarin teklifini versin diyemiyorsnunuz?

ah sizi partisizler. kimse yemez böyle yalanlari.

bak yalan haber vererek bir yere ulasamazsin.
ben tek tek senin yalanlarini desifre edip ispatlariyla sundum.

sen simdi isine gelenlere cevap verip kacmissin.

bumu kendisini akilli zannedenlerin tavri?

daha önceleri baska zaman cevap verecegim diyerek kacip bir daha o konuya yaklasamadigin gibi bu konuyuda isine gelenlere cavap verip gecistirmeye calisiyorsun.

ama senin yalanlarin ortada. sirkef kari ve yalanci oldugunu herkes gördü.

ps. senin rezil oldugunu fark eden baska bir oc senin desifre olmani kurtarmak icin ayni resmi saat 11:13 ve 13:28'de eklemistir. bakin yine yalancinin mumunu nasilda söndürdüm.
Sen hastasin abicim. Burasi sanal alem. Ister aklin sira desifre et, istedigin kadar hakaret et, ister git köprü den atla, hic kimsenin umurunda bile degil, hele de benim hic umurunda degil. Sen sadece kendini yirtiyorsun burada.
Sen herkesi susturuyorum saniyorsun örümcek baglamis sloganlarla dolmus beyninle. Yalniz susturman hakli oldugundan degil, akli basinda olan zaten bu tür konuslari sanal alemde derinden tartismaz.

Geändert von Monday (16.07.2013 um 18:24 Uhr).