Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.07.2014, 16:00
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Burda AKP'den daha irkci bir parti var mi? AKP'nin icindeki her kesimden insanlar. Bunlarin ortak notkasi hepsinin cikarci olmasi. Egemen Bagis, hani su Bakara-Markara Egemen Bagis, hani demisti ya Bakara makara her hafta bir ayet salla.. Ne dedi biliyormusun? Tutuklanan ve zan altinda kalan bakanlarin cocuklarinin hepsinin "Kürt" olmasi manidarmis!
Hayy sevsinlerin onlarin Kürtlügünü de manidarligini da.. Mesele daha farkli ben arsiza, hirsiza, küfür etmezsem, karsi cikmazsam iste o zaman ben prensiplerimi satmissim demektir..
Ama bunu anlamk icin Mustafa olmak lazim, Recep degil...

Her gecen gün AKP bitiyor ve eninde sonunda yaz günesinde eriyen kar misali onlardan bir sey kalmayacak. Ayni ANAP gibi, ayni DYP gibi!!!!
burada senden daha irkci ve diger irklara senin gibi agir küfür eden baska üye yok.

arapalarin kürtlerin filistinlilerin anasina avradina küfür eden sensin erdal.

ak parti sizi hizaya getirdi, artik eskisi gibi küfür edemiyorsunuz. bu ara sadece anap ve dypyi bitirmedik. chp ve mhpyide bitirdik.

chp ve mhp gibi zit partileri birlestirmek onlarin sonu demektir. daha 10 yil önce her firsatta birbirlerine saldiriyorlardi. simdi iki partide tüm ilkelerini birakti ve birlesmek üzere.

buradan yaziyorum 2015 secimlerine ittifak icinde girecekler