Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.03.2013, 16:48
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Sagir duymaz uydururler ama burasi bir forum, ya körsün ya da okuma yazma özürlüsüsün. Mülltoni, ben bu konu hakkinda düsüncelerimi belirttim. Bunun lami cimi yok.. Adam kendini Türk hissetseydi, Türk Milletini golleriyle mutlu ederdir degil mi? Bak Real Madrid'e gitmesi benim icin övünc kaynagi olurdu eger ki milli maclarda Türk Milli takimi formasini giymis olsaydi..

@Mülltoni bu gidisle AKP'nin oylarini en azindan %15 düsürteceksin bana
ahhh dangalak arkadasim.
sen bir bilsen kac türk/kürt/cerkez baska ülkelerin milli takimlarinda oynadigini.

niye mesut özil gözüne batti? ben sana söyliyeyim. yok sen kendin söylemistin.
Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Mesut sana da bir sözüm var! YAZIKLAR OLSUN! Ach so stimmt ja, als Kurde verabscheust du es ja türkisch zu reden. Du bist bist nichts wert Mesut! Und höre auf vor den Kameras so medienwirksam Bittgebete zu verrichten! Trag deine R'Kelly Ohringe und hip hoppe weiter auf dem Fussballfeld. Die Gebrüder Altintop aus Malataya-Akcadag überragen Dich sowieso um einiges und erst recht im sportlichem Bereich!

ps. hamit ile halil altintopla 10 yil önce tanistigim icin lastoschun hayallerini kirmak istemem ama gercekleri söylemek zorundayim. onlarda bizim dava arkadaslarimiz. bizim yol icin onlarda ayni cabayi gösteriyor.