Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.12.2016, 19:45
___EZEL___

Standard Coşkun Bacııı !!!

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
hic gülecegim yoktu..:-)))Sanalin verdigi rahatliga bakarmisiniz baylar bayanlar:-))12 yil Psikriyatis dersi vermis inssana , psokloji dersi vermeye kalkar ücbes lümpen:-))halen beslik simit gibi kivirip duracaginiza,burdaki lümpen dostlarinida toplayip gelip beni tanima serefine ersen olurki aydinlik grmüs olursun..korkmana gerek yok yalakaligini yaptiginiz larayi, sapci basi delfini varsa baska kapcik agizlilarida alip gel size gelisimizi tamamlamaya yardimci olacagim...cok zor degilmi cukurundan cikmak..orda üzerine pislik akmasini bekle o zaman o nb alcagi..seref yoksunu oldugunu halen zirvalayip durman ayri bir paramanyak vaka...Su almanlara bazen cok kiziyorum, benden aldiklari vergilerle surda en az 10 tane lümpene magis veriyorlar..besle kargayi bari o doysun..the host diyorum biraz eglenelim bari vergiler bosa gitmesin
Sen ne kadar basık bir kişiliğe sahipsin ya,kendini dev aynasında mı görüyorsun sen?
Bak seni daha öncede uyardım,karşındakini tanımadan yalan söyleme.Senin ne menem bir tip olduğunu burada bilmeyen yok.İşin gücün provakasyon,sapıklık.Birde hastalıklı bir insan gibi zırt pırt nick değiştirmen.Uzun süredir netin kesildiği için giremedin sanırım.Baksana yeniden ben zenginim vergi veriyorum ayağı yapıyorsun.Vergi veriyorsan sen züğürtsün demektir.Devletlerin zenginden vergi aldığı nerde görülmüş?Bu kadar ayağa düştüğüne göre larayı takıntı yapmışsın demek ki...Acıyorum sana gerçekten,durumun kötü senin,halüsülasyon görüyorsun aç tavuk gibi ))))