Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.08.2014, 14:05
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
O senin küfürlerin manbee, adresin bende biliyorsun degil mi? Heee biliyorsun!!! Bilmedigin tek sey ne zaman gelecegim, degil mi? Insan ecelinin ne zaman gelecegini bilmezmis..

Lan ipne, geldin de niye haber vermedin lan? Bu nasil bir anlayis lan yavsak? Sen pencereden asagi bakmayi unutma.. Garaja giderken de dikkatli ol, araba giderden basina bi is gelmesin, cok üzülürüm. Burda kiminle yoksa vakit geciririm...

Sen simdi bana orospu cogu mu yazdin? Dogru mu okudum?
dogru okudun erdal

ben haftaya geliyorum diye buradan haber verirken sana telefonun olmadigi icin geldigimde haber veremeyecegim demisim.

hatirliyorsan sen o binada tek insaat sirketi benimdir demistin ve ben o zaman sorun olmaz bulmasi kolaymis dedim.

anlasilan sen beni kendin gibi ötlek zannetmissin ama sert kayaya tosladigini anlayinca dansözlügünde seni kurtaramadi!!!!

bak burada yine tekrarliyorum sen herkesin önünde o adres yanlissa orospucocuguyum dedin ve anneni orospu olmakla damgaladin!!!

adres dogru olmadigina göre vaybee üyeleri senin ne oldugunu ögrenmis oluyor???

@arkadaslar ben burada yine bu tür küfür edenleri ve kendi annesi olsada bir kadina orospu deme hakki olmadigi icin bu tür chp-fanatiklerini siddetle kiniyorum

ps. erdal 2 yildir adresin elimde gelecegim diyorsun ama hala o cesareti toplayamadin. belki bu secim yenilgisiyle bozulmus ruh halin sana birazcik cesaret verir ve o hayali 50 arkadasinla gelirsin.