Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.04.2015, 15:09
pasaca

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Bak Banu böyle davranislarin sana verdigim degeribirak, sifiri bile harciyorsun. Feyzade'ye dul demeni siddetle kiniyorum.
Bir kere Pasaca erkek ismi. Bir Bursali Zeki Müren'e pasa deniyordu, ki o'nun cinsel kimlik bunalimli oldu ortaydi. Böyle bir feminin birisine Pasa demek ne kadar hakaretse, bir erkek nickine dul avrat, dul kari demek o kadar hakaret sayilir.
Cocugu olabilir olmayabilir. Bu kimseyi ilgilendirmez.
Lüften Feyzade hanimi basta olmak üzere baska insanlarin huzurunu ve keyfini kaciracak davranista bulunma.
Bir erkekte neyse ne de, ki onda da yapilmasi yanlis, ama bir erkek güler gecer. Ama bir bayanin özelini aciklaman, hakaret etmen fazlaya kaciyor. Sen mi alip bosadin feyzadeyi? Nerden biliyorsun cocugu oldugunu?
Böyle davranislar yüzünden en "gitmez" dedigimiz üyeler bile burdan uzaklasiyor. Feyzade'ye ve diger dul bayanlardan özür dilemeni beklemiyorum ama hakaret etmemeni bekliyorum...
ben bu azgin tesettürlü saldirgan kasari kinamiyorum, aile ortamindan gördügü baskilardan ötürü bu davranisi gayet normal, burda sanalda olmak istedigi kisilige bürünmekte
Iman ile paranin kimde oldugu belli olmaz demis atalarimiz bu Nurbanu icin tam isabetli,