Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.06.2009, 21:47
hh1975e

Standard jahrmarkt allerlei

Bugün cok mutlu bir gün gecirdim. Mükemmele yakin diyebilirim.
Sabah kaktigimda, bu pazarin da diger pazarlardan farkli bir pazar olacagini düsündürecek bir olay oup olmadigini düsünürken buldum kendimi.
Ne yapmamistim uzun zamandir ? Sex! Neden? Cünkü memlekette iskmeye deger kari kalmadi. O yüzdendir ki, gönlümün sultanini buluncaya kadar 31 cekmeye devam.

Bugün cok özel üc insanla karsilastim. Uzun zamandir görmemistim kendilerini.
Bi sevindim pir sevindim... Costum nerdeyse. Biri 10 yaslarinda, ayaginda yirtik ayakkabilari ile karda kayan bir cocuk. Digeri ise yine 10 yaslarinda jahmarkt`da
eline yüzüne cikolata bulasmis, simarik bir cocuk.

Yataktan ziplayip ativerdim kendimi klozetin üzerine. Pazar sabahi bir baska oluyor sicmanin keyfi. Banyo islerimi bitirip kendime güzel bir kahvalti (sucuklu yumurta) hazirlamak icin mutfaga girdigim de tezgâh`in üzerinde duran ici gofret dolu kovayi gördüm. Dün alisveriste gördügüm de, icimdeki cocuga engel olamayip almistim. Eve geldigim de, neden aldigimi düsünmüstüm bir süre. Uzatma dedim, aldin iste, dursun. Isyerine götürürsün, koyarsin mutfaga isteyen alir yer. Ne uzatiyonki...

Hemen actim kovayi ve üzeri cikolata kapli gofretlerden birini yemeye basladim.
Bir derken iki, iki derken üc.. Tam dört tanesini götürmüsüm. Kahvalti isini bu sekilde hallettim yani tembelligimden. Parmaklarim cikolata sosuna bulanmis gibiydi, aynaya baktigimda yüzümü tekrar yikamak zorunda oldugumu farkettim.

Sonra solariumagitmek icin disari ciktim. Bizim binadan cikip sola dönünce kösede bir erik agaci var. Tam o agacin yanindan gecerken, calilarin arasina atilmis bir cocuk bisikleti gördüm. Sanki birisi calmis ve isi bitince oraciga atmis gibi bir hali vardi bisikletin. Birden o yirtik ayakkabili cocugu gördüm bisikletin yaninda. Bisiklet bulmustu. Hayalini bile kuramayacgi bir bisiklete simdi sadece bir adim uzaktaydi ama buna sevinemiyordu. Olsa n`olur? Olmasa n`olur? Diye düsündü. Sonra bisiklete bir tekme attti ve ardina bakmadan cekti gitti.

empiücü`mü acip müzik dinlemeye basladim solariumda güneslenirken. Karibikler gibi burasi. Istedigin kladar konus benimle, istedigin kadar yalan söyle, beni ben yapan icimdeki sözleri susturamazsin. Icine girdigin kücük kaygan deligi, yeni ve büyük bir dünya mi sandin? diyor sevgili sebo, Ben Sarkimi Söylerken isimli sarkisinda. Söylüyor ama bu cümle benim bi tuhafima giti. Ne demek istiyor bu kadin; Icine girdigin kücük kaygan deligi, yeni ve büyük bir dünya mi sandin? derken...?

Ücüncü kisiye hic gitmedigim bir mekanda rastladim. Kahvede. Arkadasin israrlarina dayanamayip bi parti okey oynamak icin girdigim kahvede.

bi saniye, sms geldi.

Evet düsündügüm gibi yaziya bi son vermem gerekiyor ya da vermemem ama gercek olan su ki, kariyla sms sex yapcaz simdi. Telefonda filan sarmiyor artik.
Yakinda nefessiz bir sekilde sevismeyi düsünüyorum. Havasiz bir yerde, ölmek üzereyken. Abartsaydin minakoym. Tamam neyse ben kactim.