Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.07.2014, 16:54
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Hayir öyle bir sey yok manbe.. Insanlar degisiyorlar. Degismeyen geri de kaliyor.
Ben kimi zaman HDP'nin düsüncelerini cok begeniyorum. Keske onlar da CHP'nin catisi altinda olsalar diyorum.
Aklin yolu birdir ama senin bunu anlayacak aklin galiba biraz karismis olmasi lazim ki böyle seyleri yaziyorsun
ahhh erdal degisecektinde niye arapalarin kürtlerin ve filistinlerin analarina avratlarina küfür ettin???

ben sana o tükürdüklerini sapur supur yalatacagim dedigimde küfür dolu cevaplar veriyordun.

bak yine zaman kimin dogru konustugunu gösteriyor. tüm küfürlerini yalattim sana ve sen buna degisim diyorsun.

ben buna degisim degil egitim diyorum. seni burada rezil ederek, ezerek ve egiterek bu hale getirdim.

cok yakin zamanda senden chp-mhp-hdp savunucusu yapacagim.

türkiyeyi iki partili baskanlik sistemi getirecegimiz icin sizi sadece böyle yola getirebiliriz.

2003den itibaren yazdiklarimin tümü gerceklesti. ve 2023te tüm hedeflerimize ulasmis olacagiz ve yine manbee hakliymis diyeceksin.

bak bunu hic bir zaman aklindan cikarma: "büyük lokma ye ama büyük laf konusma" yoksa birileri o büyük lafini sana yalatir yedirir