Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.02.2017, 02:41
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard bende yok Annanda varsa onu bilmem.laflara bak yobaz'da mahalle karisi kivaminda cene

[quote=1insanol;2120367]
Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
iyi insan olmak icin müslüman olmak gerekmiyor,ama müslüman olabilmek icin iyi insan olmak gerkiyor .Ben namusuz Athesit görmedim ama namusuz dinci cok gördüm..

Mustafa Kemalin devrimleri aklin prangalarini kirdi Mustafa Kemalin kurdugu TC topraklarinda yasayip ona nankörlük yapanlarin Mustafa Kemalin Heykeliye dalga gecenin. ALLAHI KITABI olabilirmi?[/QUOTE

.---------------------------
Her forumu batirdiginiz yetmiyormus gibi defalarca uyardigim halde bu konuyuda rezil emellerinizle pislemeyi denesenizde ancaka kendi rezil cehrenizi, edep ve edebiyattan nekadar uzak oldugunuzu gösterdiniz...Sen namusuz ateist göremezsin, cünkü sen ateist hayranisin.belkimde ateisitsin...hernekadar müslüman gecinsende müslümanlardan nefret eden zavalinin tekisin...Mustafa kemalin heykelleride zihniyetide ayagimin altinadir..Cünkü o Islam düsmani bir ateistti.Yoksa kendi basina dürüst olan atiestlerle benim isim olmaz..Su gercegi gelisimini tamamlayamamis ceyrek aydinlar anlamiyorlar.Anadolu topraklari ne selanikli kemalin babasinin mali nede onu sevenlerindir...,Ugruna can veren dedelerimizin tapulu vatanidir..Benim iki dedem, bir amcam bir abim din iman vatan ugruna sehit oldu....Sahte kahramanlara karnimiz toktur...HICBIR DEGER YARGISI OLMAYAN , YETISTIRDIGIM MEYVENIN TADINA BAKMAK EN TABII HAKIMDIR DIYECEK KADAR ALCALAN, COLUK COCUKLARIYLA CIPLAKLAR KAMPLARINDA CIRIL CIPLAK TEPINEN,KADIN ORTANIN MALIDIR, DIYEN Ateist zihniyettekileri övüp müslümanlara salya sumuk saldiran alcaklarin Müslümanlarin vataninda yasamaya hakki olmadigini bilmelisiniz.
Lan Davar sana mi sorucam ne yapip yapmaycagimi ?uyarmi$'mi$!!!!!Malmisin lan Sen????Vatan haini pis bir yaratiksin insan olman zaten mümkün deyil pis bir icatsin...bu Pislige sorun Türküm'der ve bu insan di$i yaratik Vatan haini..

Kuranin hangi ayetinde bir insani inanciyla elestirecegin yaziyor??? O.Cocugu???? Annan sana yanli$ baba sectiyse bunun sorumlusu ben deyilim.Yobaz Ataistlere o cani sen mi verdin'ki onlarin inancini sorguluyorsun?Kuranin hangi ayetinde yaziyor bu ? Müslümanligida bu ara ele gecirmi$ kimseye vermiyor yobaz...Atatürke atmadiginiz iftira kalmadi sarhos dediniz,dinsinsiz dediniz,alkolik denidiniz? bu o cocugu Müslüman ya ! Kuranda yaziyor bunlar.
Atatürkün sarho$ kafayla kurdugu ülkeyi ayik kafayla yönetemediniz Pic.

bu icat Allahtan korkan bir Müslümansa: bilmenize isterim ben gavurum
ben: ortodoksum
ben:Katolikim
ben:Protestanim
ben:budistim

iki dedene rahmet
amcana saygilar
abinede sevgiler
seninde sifatine tükürüyorum

bak Atatürkün köpegi Fox bile tarihe gecti Anit Kabirde Kurtulu$ müzesinde sergileniyor

Köpek dedigimiz Fox Czmhuriyet tarihine gecti
Dünya durdukca Unutulmaycak
Kitaplarda var belgelerde var,hatiralarda var,ölümsüz Fotoroflarda var UNutulmaycak

Senin gibi Vatan hainlerini kac ki$i hatirlar dersin....sana Köpek demek bile böylesine asil bir hayvana Foxa ihanet olur...