Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.02.2017, 02:11
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

lan sapik gihodi, defol git..Pislik sapik..git kime taparsan tap, benim konuma uzak duracaksin..aksi halde böyle iki metre havaya sicramakla kalmaz, gelir seni ininden cikaririm...Yakinda o putlari selanigin cöplügüne atacagiz..sizde pesinden gidersiniz rum bozuntularindan baska kimse sevmiyor zaten tapanaganizi..Sanal sapik hakaret etmeyi seviyorsan git köprü altina soguturler seni ben o islere bakmiyorum..ettigin edecegin hakaretleri bin misliyla SENIN GIBI O iade ediyorum........Anani agzima almiyorum,inaniyorum ki su sapik yazilarini okusa senin gibi bir alcagi o doguracagina sicsaydi daha rahat edrdi, diyecktir...o alcak suratina tükürüyorum..hadi simdi defol.THE HOST, yazarim diyorsan zerre serefin vrsa tüm senin gibi tokmakcilarini mizikacilarini topla gel yüzüme yap hakaretlerini! k gihodi..

[quote=Lara__;2120372]
Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen

Lan Davar sana mi sorucam ne yapip yapmaycagimi ?uyarmi$'mi$!!!!!Malmisin lan Sen????Vatan haini pis bir yaratiksin insan olman zaten mümkün deyil pis bir icatsin...bu Pislige sorun Türküm'der ve bu insan di$i yaratik Vatan haini..

Kuranin hangi ayetinde bir insani inanciyla elestirecegin yaziyor??? O.Cocugu???? Annan sana yanli$ baba sectiyse bunun sorumlusu ben deyilim.Yobaz Ataistlere o cani sen mi verdin'ki onlarin inancini sorguluyorsun?Kuranin hangi ayetinde yaziyor bu ? Müslümanligida bu ara ele gecirmi$ kimseye vermiyor yobaz...Atatürke atmadiginiz iftira kalmadi sarhos dediniz,dinsinsiz dediniz,alkolik denidiniz? bu o cocugu Müslüman ya ! Kuranda yaziyor bunlar.
Atatürkün sarho$ kafayla kurdugu ülkeyi ayik kafayla yönetemediniz Pic.

bu icat Allahtan korkan bir Müslümansa: bilmenize isterim ben gavurum
ben: ortodoksum
ben:Katolikim
ben:Protestanim
ben:budistim

iki dedene rahmet
amcana saygilar
abinede sevgiler
seninde sifatine tükürüyorum

bak Atatürkün köpegi Fox bile tarihe gecti Anit Kabirde Kurtulu$ müzesinde sergileniyor

Köpek dedigimiz Fox Czmhuriyet tarihine gecti
Dünya durdukca Unutulmaycak
Kitaplarda var belgelerde var,hatiralarda var,ölümsüz Fotoroflarda var UNutulmaycak

Senin gibi Vatan hainlerini kac ki$i hatirlar dersin....sana Köpek demek bile böylesine asil bir hayvana Foxa ihanet olur...

Geändert von 1insanol (03.02.2017 um 02:21 Uhr).