Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.02.2017, 00:34
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Kuyruk acin varsa baska kapiya

[quote=Lara__;2120365]iyi insan olmak icin müslüman olmak gerekmiyor,ama müslüman olabilmek icin iyi insan olmak gerkiyor .Ben namusuz Athesit görmedim ama namusuz dinci cok gördüm..

Mustafa Kemalin devrimleri aklin prangalarini kirdi Mustafa Kemalin kurdugu TC topraklarinda yasayip ona nankörlük yapanlarin Mustafa Kemalin Heykeliye dalga gecenin. ALLAHI KITABI olabilirmi?[/QUOTE

.---------------------------
Her forumu batirdiginiz yetmiyormus gibi defalarca uyardigim halde bu konuyuda rezil emellerinizle pislemeyi denesenizde ancaka kendi rezil cehrenizi, edep ve edebiyattan nekadar uzak oldugunuzu gösterdiniz...Sen namusuz ateist göremezsin, cünkü sen ateist hayranisin.belkimde ateisitsin...hernekadar müslüman gecinsende müslümanlardan nefret eden zavalinin tekisin...Mustafa kemalin heykelleride zihniyetide ayagimin altinadir..Cünkü o Islam düsmani bir ateistti.Yoksa kendi basina dürüst olan atiestlerle benim isim olmaz..Su gercegi gelisimini tamamlayamamis ceyrek aydinlar anlamiyorlar.Anadolu topraklari ne selanikli kemalin babasinin mali nede onu sevenlerindir...,Ugruna can veren dedelerimizin tapulu vatanidir..Benim iki dedem, bir amcam bir abim din iman vatan ugruna sehit oldu....Sahte kahramanlara karnimiz toktur...HICBIR DEGER YARGISI OLMAYAN , YETISTIRDIGIM MEYVENIN TADINA BAKMAK EN TABII HAKIMDIR DIYECEK KADAR ALCALAN, COLUK COCUKLARIYLA CIPLAKLAR KAMPLARINDA CIRIL CIPLAK TEPINEN,KADIN ORTANIN MALIDIR, DIYEN Ateist zihniyettekileri övüp müslümanlara salya sumuk saldiran alcaklarin Müslümanlarin vataninda yasamaya hakki olmadigini bilmelisiniz.

Geändert von 1insanol (02.02.2017 um 00:43 Uhr).