Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.11.2017, 00:57
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Merhaba Holz, Psikolog (!)

Benim baska isim olup olmadigi seni neden ilgilendirdi?Halbuki ortada ciddi iddialar koymusum,hemde benim ürettigim deyil gercek tarihi bilgilerden derlenmis paragraflar iddialar var ortada .Sen komplo teorisi demekle iddialari cürüttün demek:-)) vaybe....Sahsim hakkinda falcilik yapmaya calisacagina ortadaki iddialari neden cürütme cihetine gitmedin.Bilgin insan konularla ilgilenir.Yoksa sende dünya dönüyor diyenleri idam edenlerin zihniyetindemisin, diger küfürbaz bilge kemalistler gibi...Hani benim bilgim zayifmis psikolojim bozukmus zart zurt ,uzaktan görme üstün yetenegini konusturacgina(!) ortadaki güclü iddialari cürütme yolunu deneseseydin belkim birnebze kalem yaladigina kanatimiz gelirdi...müzakere kültüründen anlayan insan sahislan degil konuylan ilgilnir.halbuki sen benim isimle gücümle ilgileniyorsun:-)) birgün karsilasma nasip olursa benim isim olup olmadigini ögrenirsin.Merakini giderme adina sukadar bil ki,burda gece gündüz sanal kahramanlik eden küfürbaz kemalist ve sürüngen pkk capulcularden en az 15 -20 tanesi benim vergilerimle gecimini idame etmektedir.Neden o küfürbazlara gözlerin holz olduda ,küfürbazlara küfürlerini iade edene gözlerin görmeye basladi...Sizin gibi sazanlara Yari aydin diyorlar, fakat benim bilimsel terimime göre Para manyak,ceyrek aydinlar diyorum....Önyargilarini yenip varsa iddialari cürütecek bilgin buyur tartisalim.yoksa Prof hocalarinizi alin gelin..ben her platformda iddialarimi savunmaya hazirim
Fakat öyle ücbesyüz kelimeyle Basimiza bilgin kesilip aba altindan sopa gösterenlerinde karnimiz toktur..otip agizlarada ot tikamasini biliriz

Saygi, saygi degerlere.

Naber annasinin kizi..)))))

Allahin mali -senin tarih bilgine tüküreyim zibidi

Bu malin tarih anlayi$i "belgelerlegercektarih.com" bu mal buradan tarih ögreniyor..))))))))))

Tam bir kepazesin sefil ,beyin fukarasi...bir tikla tarih ögrenir bu zibidi...)))

sanirsiniz 300 yüze yakin tarih kitabi okumu$ su foto kopie yaptigi sayfanin yazarlarini bir arastirin hepisi ödüllü ilim ve bilim tarih adamlari..))))))))))))))))))))) sadece ödül olsa iyi üzerlerine doktora bile yapilmi$ ,görülmemis birsey genelde ölümlerinden sonra doktora yapilir bilim insanlarina...i$te böyle bir Gazeteden tarih ögreniyor bu sinek,bizleri tarih bilginle hayran kaldik ..))).....Allahin Mali

Geändert von Lara__ (12.11.2017 um 01:09 Uhr).