Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.07.2013, 23:16
the_last_time

Standard

Bi-seksuel Kenan,

diyorum ya sen beni nasil görürsen gör, bu beni fazla ilgilendirmez..

Bir de insanlarin, örnegin sayin Prof. Dr. Yasar Nuri Öztürk'ün özeli seni ilgilendirmemesi lazim. Yaslar uyumusmaz, beyinler uyusur. Eger onun hayat arkadasi ondan kirk yas daha kücükse, yinde 30'lu yaslara ramak tutuyor. yani resit bir insan.

Sen onun hesabini yapacagina Hadis kitaplarindaki sapik sübyancilarin Hz. Ayse'yi 6 yasinda Hz. Muhammed'le cinsel iliskiye girdigini örnek göstererek cocuklara tecavüz etmesine ne dersin? Sen onlara bi cevap bul. Ama senin beynindeki hücrelerin sayisi kel kafandaki killardan bile daha az oldugu icin buna cevap veremezsin..

O insanlar sorup sorusturan insanlar, onlarin niye böyle düsündüklerine kafa yoracagina onlari hakaret etmekten baska bir tutum sergiliyemiyorsun. Bu da senin acizliginin belirtisi.. Senin tahsillin de ne cabuk sinirlarina geliyor

Ben onlari okuyorum cünkü onlarin düsüncesi bana Islam'i ve dolaysi ile Cenab-i Allah'u Teala C.C.'yu sevdiriyor ve beni O'na yaklastiriyor..

Boka da milyonlarca sinek konuyor, ama bok yine bok kaliyor... Bir gülün dalina da ancak bir bülbül konuyor, ama gül yine gül güldür....

Geändert von the_last_time (11.07.2013 um 23:56 Uhr).