Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.07.2013, 18:18
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Kenan ben senin dininin kafiriyim anladin mi?

Hatice'ye bakmiyorum, neticeye bakiyorum Kenan. Netice ortada, bi-seksüel, duygulari bastirilmis ve ilk firsata volkan gibi patlayip dogal yönüne giden... Kendi Fikri ve bilgisi olmayan, seyhi, Allah' ikidir, dese bunun adina "cihat" acan, akli ve mantigi bi kenara atan,
kadinlari düsman gören, ikinci degil besinci sinif vatandas olarak bile görmeyen, sapiklastirilmis bir dinin mensupusun sen.. Hanefiler ve Şafilerin kanli tarihini sen biliyormusun? Ama o senin yüksek tahsillini aşar...
Hanefilik light'i Türkiye'de görüyorsun ama asli neymis Afghanistan'da ve talibanda bir gör...
Sana sayin Prof. Dr. Yasar Nuri Öztürk'ün, Dr. Edip Yüksel'nin (ki kendisi abisi Metin Yüksel ve Recep Tayyip Erdogan'la birligite Akincilar denen Islami bir terrör örgütüne üye idi, hatta abisi bu yolda canindan bile oldu) Recep beyin sinif ve dava arkadasi idi.. Onun kitaplarini öneririm..
Emre Dorman'nin ve Caner Taslaman'nin kitaplarini öneririm ve Ihsan Eliacik'in kitaplarini öneririm.. Oku, okuyanla okumayan bir olur mu hic degil mi benim tahsillim
sinirlenme oc lastosch,
ben senin yezit oldugunu biliyorum baskalari ögrensin diye onlarada anlatiyorum.

lafi fazla uzatmayacagim ve devamli iki cakma adami referans olarak gösteriyorsun.

1. kasar nuri öztürk -> kendi karisina küfür eden ve ruh hastasi diye televizyonlarda ilan eden adam. niye karisina küfür etti? cünkü karisi kocam hoca moca degil o beni sekreteriyle aldatiyor demisti. kasar nuri hepsini yalanladi ve karisina agir hakaretlerde bulundu.

ne hikmetse kasar nuri öztürk 6 ay sonra sekreteriyle evlendi.

evlendigi sekreter 40 yas kücük oldugu icin hemen bir fetva acikladi. evlenilen kadin erkegin yasinin yarisi eksi 5 olacakmis.

yasar nuri 66 yasinda.

66 / 2 = 33

33 - 5 = 28

evlenecegi kiz 25 yasindaydi ve kendi fetvasina göre uygundu.

ama evde hesap carsiya uymadi. evlendikten kisa bir süre sonra 25lik kiz bosanip dava acti. cakma hocamizi kullanip atti.

bu cakma hocanin daha cok hikayeleri var ama onlari daha sonra anlatirim.

2. edip yüksel babasina kadar hakaret eden bir serefsiz.
bir gece rüyasinda 19 sayisinin ilahi sayi oldugunu görmüs. o günden sonra kurani sacmasapan yorumlamaya baslayinca babasi onu doktora göndermis ve edip yüksel gitmeyip sacma hareketlere devam etmis. kendisini peygamber olarak ilan etmeden önce babasi benim oglum dinden cikmistir diye aciklama yapti.

babasi sadrettin yüksel hoca cok degerli bir türk din adamidir ve oglunun kiskanclik krizleri bunu bu hale getirdigini düsünür.

tabiki tüm cevresindeki arkadaslari basarili insan olmustur. onlarin basarisinin yaninda edip'in adi anilmiyordu. babasinin gölgesinde cikabilmek icin yeni bir din icat etti. dinin temeli "19" sayisidir ve kurani reforme edip yeni yorumlarla dikkat cekmeye calisiyor.

------------------------------------------------------------------------

binlerce din adami ve yüzbinlerce ilahiyatci varken iki tane sapitmis insani referans almak bu oc lastoschun ruh dengesini gösteriyor.

burada kendisinin alevi ailesinden geldigini ve aleviligin reforme edilmis gruplarindan oldugunu sakliyor.

yillarca burada sünni kiligina girip tüm din adamlarina küfür ediyordu.
------------------------------------------------------------------------

arkadaslar böyle serefsizlerden uzak durun.

bunlar gercek alevileri temsil etmiyor.

benim tanidigim hic bir alevi kardesim kendisine "ben orospucocuguyum" demez ama bu ne oldugu belli olmayan yezit kendisine orospucocugu diyor ve annesine küfür ediyor.

Allah bunlara dogru yolu göstersin.