Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.07.2013, 16:58
the_last_time

Standard

Kenan ben senin dininin kafiriyim anladin mi?

Hatice'ye bakmiyorum, neticeye bakiyorum Kenan. Netice ortada, bi-seksüel, duygulari bastirilmis ve ilk firsata volkan gibi patlayip dogal yönüne giden... Kendi Fikri ve bilgisi olmayan, seyhi, Allah' ikidir, dese bunun adina "cihat" acan, akli ve mantigi bi kenara atan,
kadinlari düsman gören, ikinci degil besinci sinif vatandas olarak bile görmeyen, sapiklastirilmis bir dinin mensupusun sen.. Hanefiler ve Şafilerin kanli tarihini sen biliyormusun? Ama o senin yüksek tahsillini aşar...
Hanefilik light'i Türkiye'de görüyorsun ama asli neymis Afghanistan'da ve talibanda bir gör...
Sana sayin Prof. Dr. Yasar Nuri Öztürk'ün, Dr. Edip Yüksel'nin (ki kendisi abisi Metin Yüksel ve Recep Tayyip Erdogan'la birligite Akincilar denen Islami bir terrör örgütüne üye idi, hatta abisi bu yolda canindan bile oldu) Recep beyin sinif ve dava arkadasi idi.. Onun kitaplarini öneririm..
Emre Dorman'nin ve Caner Taslaman'nin kitaplarini öneririm ve Ihsan Eliacik'in kitaplarini öneririm.. Oku, okuyanla okumayan bir olur mu hic degil mi benim tahsillim

okumak icin verdigim linki tiklayin Hanefi-Talibanlarin kadin Sevgi

Geändert von the_last_time (11.07.2013 um 17:25 Uhr).