Thema: visit Syria
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.07.2014, 19:52
Ask_Sehidi

Standard

ISID'denen pisliklere de kapimiz zaten sonuna kadar acik. Sinirlarimiz yol gecen hani oldu.. Ben onlari ülkemde görmek istemiyorum. O cember sakalli neandertal hortlaklarini gördükce onlara karsi gerekli tedbirleri almak Türkiye Cumhuriyeti devletinin kanunlari geregi bir mecburiyettir..
Aksi taktirde olacaklari düsünmek bile istemiyorum...

MHP'li Eski Belediye Başkanının Oğlu, Işid'e Karşı Türkmenler Safında Savaşmak İçin Irak'a Gitti

Elazığ'ın Keban İlçesi'nin MHP'li eski belediye başkanı Ramazan Çelik'in oğlu 32 yaşındaki Alparslan Çelik, Türkmenler ile birlikte IŞİD'e karşı savaşmak üzere Irak'a gitti.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasında, Türkmenler ile birlikte savaş kıyafetli ve elinde silah ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Alparslan Çelik'in babası Ramazan Çelik, oğlu ile gurur duyduğunu belirterek, "Gerekirse ben de gitmeye hazırım" dedi.

1994-1999 ve 2004-2009 yılları arasında 10 yıl Keban Belediye Başkanlığı yapan MHP'li Ramazan Çelik, oğlunun kendi bilgisi dahilinde Irak'a gittiğini söyledi. Çelik, "40 yıldır Türk ulusu olarak, Bayrak, Turan ülküsü ile yoğrulduk. O da benim oğlum ve 32 yaşında bir insan. Orada kardeşlerimiz darda, vatan, bayrak ve kardeşlik için ölmeyeceksek ne için öleceğiz? Oğlum bana, 'baba ben gidiyorum' dedi. Ben de 'git' dedim. Şehit olana kadar savaşacaksın, gerekirse ben de gitmeye hazırım" diye konuştu.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
tüm kardeslerimize kapimiz aciktir. suriye, gazze, irak ve diger ülkelerde zulm gören kardeslerimize yardim etmek bizim görevimiz.